Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Блог Виховання гіперактивної дитини

Виховання гіперактивної дитини

Чимало хто знає дітлахів, про яких кажуть: «він непосидючий», «у нього моторчик в одному місці», «у ньому прихована якась пружинка, яка не дає посидіти спокійно ані хвилини», «це дитина-катастрофа, вона все ламає», «малюк бігає всюди, змітаючи все на своєму шляху». Перечитавши багато книг і статей із психології, якими рясніють полиці книжкових крамниць та інтернет-сайти, наслухавшись сусідок і подруг, які «все знають», споглядаючи розламані іграшки, розірвані книги і розмальовані шпалери, ми зазвичай приписуємо такій дитині «діагноз» — ГІПЕРАКТИВНІСТЬ. Здається, над дитиною поставили хрест і нічого доброго з цього хлопчика (чи дівчинки) не вийде.

Пам’ятайте, що не дивлячись ні на що ви любите свою дитину. Просто їй потрібно приділяти трохи більше уваги, і необхідний творчий підхід у вихованні та навчанні!

Книга «Гіпеактивна дитина» від проекту «4Mamas» буде корисна батькам гіперактивних дітей. У ній коротко, але змістовно розглянуті причини виникнення гіперактивності, прояви порушення.

На початку книги пропонується пройти тест, який допоможе зрозуміти, де проходить межа між здоровою активністю і тією самою гіперактивністю. Якщо, все ж таки, у вас гіперактивна дитина, то далі в книзі ви знайдете секрети спілкування з такою дитиною.

Просто будьте терплячі, і у вас обов’язково вийде виховати повноцінну особистість і уникнути можливих негативних наслідків. Адже дитина — найцінніше у вашому
житті, ви любите її, піклуєтеся про неї. А для вашої дитини найціннішими є ваші любов і турбота.

Тож замовляйте книгу та виховуйте гіперактивну дитину правильно!

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!