Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Блог Як виховати не зашкодивши?

Як виховати не зашкодивши?

Щодня перед усіма батьками постає безліч запитань, важливість яких ми навіть не усвідомлюємо. Книга «Родитель ты или вредитель» — своєрідний екзамен для усіх батьків. Ви готові його здати?

Завдяки реалістичному та практичному стилю книги ви зможете поглянути з боку на стосунки з дитиною. Автори поділяться з вами унікальною методикою «дитина як проект», що навчить вас оцінювати всі свої дії та рішення і планувати кожен аспект найважливішого проекту в вашому житті.

За короткий час книга «Родитель ты или вредитель» встигла стати бестселером і ми раді поділитися гарною новиною — відтепер книгу можна придбати українською мовою.

Ось декілька відгуків турботливих батьків, які вже спробували на власній практиці поради, подані в книзі.

Сергій, батько 2 дітей: «Ця книга надзвичайно проста для сприйняття. Вона допомогла мені вирішити проблему непорозуміння батьків та дітей».

Ольга, мама маленької Оксани: «Книга допомогла уникнути несвідомих шкідливих дій у вихованні. І допомогла уявити цілісну картину, як я уявляю майбутнє своєї дитини. Моя улюблена цитата «Счастье родителей – это спокойствие от самостоятельности ребенка».

Лаура, успішна мама: «Рекомендую цю книгу всім батькам! Вона навчить краще реагувати на складні ситуації та розуміти свою дитину. Ця книга — не алгоритм вирішення ваших батьківських проблем, а вказівник правильного шляху».

Лариса, мама Оленки та Івана: «Відмінна книга! Правда в тому, що вона буде корисною лише тим батькам, які не тільки заявляють про свою любов до дітей, а ще й готові багато-багато працювати над “своїми проектами” задля їх добробуту! Читайте, рекомендую!»

Замовляйте книгу та виховуйте самостійну і незалежну дитину!

Замовити українською мовою http://bit.ly/2HYyxu4

Замовити російською — http://bit.ly/2qVGBEP

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!