Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

Як бути впевненою у собі мамою?

10.02.2019

Ми не завжди можемо похвалитися тим, що впевнені в собі, а йдеться про материнство, то все стає ще складнішим.

Детальніше

Як зарадити маніпуляціям вашої дитини?

09.02.2019

Помічаємо ми це чи ні, усвідомлюємо чи не усвідомлюємо, зважаємо чи все ж таки намагаємося цього уникнути, але дитина починає використовувати маніпуляції, коли не досягає бажаного. Яких помилок найчастіше припускаються батьки? Як зрозуміти, чому дитина маніпулює? Як зупинити маніпуляції? З’ясуймо разом відповіді на ці питання.

Детальніше

Як можна витрачати час на себе, коли тебе потребує найулюбленіша людина у світі — твоя дитина?

08.02.2019

Ця проблема властива багатьом мамам, саме тому ми про це говоримо. Дехто з них уже розуміють, що не можна повністю присвячувати своє життя дитині, що слід залишати частину свого життя собі, але почуття провини все одно виникає.

Детальніше

«Я — остання літера абетки». Як ми позбавляємо дітей можливості жити своїм життям

07.02.2019

Дві вищі освіти. Престижна робота. Зразкова сім’я. Але життя ніби за інерцією, не відчуваючи задоволення. Так іноді буває, але у чому причина? Насправді ж корінь цієї проблеми йде із самого дитинства. Пропонуємо разом ознайомитись зі способами виховання, що у майбутньому заважають жити власним життям.

Детальніше

Соціальні навички ХХІ сторіччя, яких слід навчити дитину

06.02.2019

Уже у ранньому віці батьки починають готувати дитину до навчання у виші: віддають у центри раннього розвитку, наймають репетиторів, розписують розклад дня дитини ледь не по хвилинах. У гонитві за розумовим розвитком ми часом забуваємо, що успіху у житті досягають не IQ єдиним, а характеристика дитини — це не її оцінки у шкільному табелі. Що ж важливе ми упускаємо?

Детальніше

Що потрібно знати батькам про розвиток дитини першого року життя?

05.02.2019

Під час першого року життя у дитини закладається основа всіх її майбутніх здібностей. За перші 12 місяців життя мозок дитини змінюється та розвивається швидше, ніж у будь-якому віці. Це допомагає дитині швидше адаптуватися до тих умов та середовища, у якому вона житиме.

Детальніше

Управління гнівом: як допомогти дитині впоратись зі злістю?

04.02.2019

Відчувати негативні емоції — це нормально і для дорослих, і для дітей. Але як допомогти малечі правильно переживати злість та гнів? Про це розповідаємо далі.  

Детальніше

Як налагодити стосунки з дитиною?

03.02.2019

Коли ми говоримо про стосунки, маємо на увазі сформовану основу (любов, тепло, довіра) на якій ґрунтується решта.

Детальніше

Як формується звичка влаштовувати маніпулятивні істерики

02.02.2019

Говоритимемо про одну з найпоширеніших причин формування такої звички.

Детальніше

Як навчити дитину відповідальності?

01.02.2019

Зазвичай, у таких випадках психолог ставить зустрічне запитання: «Як часто ви даєте можливість своїй дитині відповідати за свої вчинки та не залагоджуєте ситуації самі, а даєте можливість це зробити дитині?»

І це не питання спроможності чи неспроможності дитини відповідати за свої вчинки, це питання того, що ми недооцінюємо власних дітей.

Детальніше

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!