Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

Як навчити дитину самостійно їсти: 7 важливих порад для турботливих батьків

07.05.2019

Після 10–11 місяців малюк уже може похвалитися досягненнями в психічному і моторному розвитку. Якраз до цього часу у дитини з’являються перші прагнення самостійності.

Детальніше

Коли емоції зашкалюють: як стримувати свої негативні емоції та не кричати на дитину

06.05.2019

Агресивна поведінка стосовно дитини має безліч причин: поведінку унаслідували від власних батьків, негаразди на роботі, проблеми в особистому житті… Список можна продовжувати і продовжувати. Ми живемо у час, коли стрес став звичайною справою, а майже кожна 3-тя людина час від часу страждає від депресії.

Детальніше

Як навчити дитину самостійно їсти?

05.05.2019

Навчити дитину їсти самостійно — справа часу. Адже всі дорослі вміють це робити і нікого не кличуть на допомогу. Та ось у чому питання: як довго ви готові годувати свою дитину з ложечки?

Детальніше

«Він першим мене вдарив!» Як навчити дитину розв’язувати конфлікт?

04.05.2019

Доки дитина ходить до дитячого садочка, її щодня захищають вихователі, нянечки, батьки і бабусі. Усі конфлікти за неї розв’язують дорослі. Але переступивши поріг першого класу, дитина неодмінно зіткнеться з проблемами, що ніхто крім неї самої не зможе розв’язати.

Детальніше

Як змусити дитину робити домашне завдання без крику та сварок

03.05.2019

Коли настає час вивчення домашнього завдання, в домі панує атмосфера, як у тому анекдоті: «Мати так кричала на дитину, що сусіди зверху й знизу заправили ліжко, умилися та вивчили уроки!

Детальніше

Управління гнівом: як допомогти дитині впоратись зі злістю?

02.05.2019

Відчувати негативні емоції — це нормально і для дорослих, і для дітей. Але як допомогти малечі правильно переживати злість та гнів? Про це розповідаємо далі.  

Детальніше

Як вирішувати конфлікти з дитиною? 6 кроків до примирення

01.05.2019

Складно уявити буденне життя без конфліктів. Ми можемо із кимось не погоджуватися, мати  різні погляди на одні й ті самі речі, ображатися, коли чиясь поведінка не відповідає нашим уявленням.

Детальніше

Що робити з дитячою істерикою?

30.04.2019

Ми не говоримо про профілактику, а говоримо з позиції, що істерики вже наявні.

Детальніше

Формування у дитини навичок безпечного спілкування з незнайомцями

29.04.2019

Спілкуючись з дитиною, з раннього віку потрібно наголошувати на безпеці спілкування з незнайомими людьми. Це мають бути дуже ретельні та спокійні розмови, адже ми у жодному разі не повинні ввести дитину в оману чи налякати її.

Детальніше

Усі емоції дитини важливі: навіщо розвивати емоційний інтелект

28.04.2019

Усе наше життя сповнене подій, стресів, розмов та вражень: позитивних і негативних. Зрозуміти походження цих почуттів часом важко навіть дорослому.

Детальніше

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!