Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

Криза трьох років: як розпізнати і як пережити

29.08.2019

З вашою дитиною відбувається щось незрозуміле? Вона стала зовсім некерованою, ігнорує всі ваші прохання, накази не сприймає і взагалі суперечить вам у всьому? Не хвилюйтеся, це не наслідок вашого виховання, це особливий період кризи трирічного віку — і він обов’язково мине.

Детальніше

Кризи у дітей: коли чекати та що робити

28.08.2019

Кризові періоди розвитку — це цілком природне явище. Це відносно короткі етапи, коли дитина набуває критичної кількості нових навичок для переходу на наступний якісний рівень відносин зі світом. Унаслідок нових потреб змінюється модель поведінки, тож дитина стає впертою, неслухняною, агресивною. Як правильно поводитися батькам у такі періоди?

Детальніше

Примхи дитини: як подолати вередування?

27.08.2019

У всіх дітей трапляються періоди вередування, постійних примх. Однак у когось цей період минає швидше, а у когось затягується. Вередують усі хлопчики та дівчатка, але через ґендерні особливості це має різні прояви. Звідки береться примхливість і як з нею впоратися? Розгляньмо це, а також відмінності взаємодії з синами та доньками.

Детальніше

Шкільний булінг: ознаки та способи протидії

26.08.2019

 

Булінг — це організоване, цілеспрямоване цькування людини, найбільш поширене серед підлітків (11–17 років). Шокуючі дані: 67 % дітей в Україні особисто стикалися з булінгом, 48 % з них не розповідали дорослим про цькування!

Детальніше

5 способов убедить ребенка отложить гаджет

25.08.2019

Они готовы часами играть в Майнкрафт или смотреть модных видеоблогеров. Что делать, чтобы дети развлекались не только с гаджетами?

Детальніше

Дитячі капризи: чому дитина вередує?

24.08.2019

Вередування дитини — це нормальне явище. Дитина проявляє свій характер, виражає емоції. А хто сказав, що буде легко виховувати людину?

Детальніше

Підготовка до школи. Розвиваємо звичайні вміння у незвичні способи

23.08.2019

Зазвичай готуються до школи за кілька місяців до навчання. Усі проходять медичний огляд, купують канцтовари, дехто шукає репетиторів і навантажує дитину зовсім непотрібними заняттями.

Детальніше

Дитячий непослух: 3 словесних приклади, у яких батьки часто помиляються

22.08.2019

Часом деякі батьки взагалі не стежать за тим, що говорять дитині. Спочатку вважають, що малюк ще малий, інколи навіть лаються. Трохи згодом усе стає звичним.

Детальніше

Підготовка дитини до школи: фізична, інтелектуальна та соціальна

21.08.2019

Для успішного шкільного навчання дитини необхідні три компоненти: фізична, інтелектуальна  та соціальна зрілість. Найчастіше оцінюється саме інтелект дошкільника. Але фізіологічні показники та соціальні навички також обов’язково мають відповідати певним критеріям.

Детальніше

Потреба любові у дітей: як уникнути синдрому «недолюбленої людини»?

20.08.2019

Психологи довели, що потреба любові, належності, тобто відчуття необхідності іншому — це одна із базових людських потреб. Задоволення цієї потреби є необхідною умовою для гармонійного розвитку дитини.
(Юлія Гіппенрейтер «Спілкуватися з дитиною. Як?»)

Детальніше


Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!