Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

10 мудрих порад для сина, аби зміцніла його мужність та чоловічу стриманість

Мужнім та сильним чоловіка роблять не одяг та вміння дати комусь у ніс, а те, як він поводиться в складних ситуаціях, як та що саме говорить іншим, його вміння вчасно проявити стриманість та мудрість. Аби виховати сина-підлітка справжнім чоловіком і чемною людиною, варто дати йому важливі поради. Ось вони.

    1. «Не знаєш чогось — мовчи!» Ніколи не слід вигадувати та говорити неправду заради того, аби здатися в чиїсь очах кращим та розумнішим. Це не принесе щастя нікому.

    2. «Почув про когось новину, що компрометує його  — мовчи!» Інколи можна стати свідком чиєїсь таємниці, не можна ніколи її видавати.

    3. «Не слід ніколи втручатися у чужі справи та розмови!» За винятком, коли у твоїй присутності ображають чи б’ють жінок та дітей. Слабкого завжди слід захищати. Решта, як то кажуть, не твого розуму справи!

    4. «Менше витрачай часу на безглузді розмови!» Коли тобі ставлять якісь запитання, слід відповідати стисло, не потрібно говорити багато, але не по суті.

    5. «Не обіцяй нічого, якщо не впевнений, що можеш виконати!» Якщо хочеш зробити добру справу, ретельно обміркуй усе на самоті, не можна говорити іншим раніше часу, поки не зробив те, що надумав. Адже, якщо не вдасться, тебе вважатимуть ненадійною людиною, утратиш довіру, що важко потім відновити.

    6. «Не виказуй ніколи людям їхніх недоліків!» Немає людей без недоліків, тому не слід на них концентруватися. Краще дивися на людей і помічай у них позитивні риси в усьому.

    7. «Не відповідай відразу, коли співбесідник зачепив твоє почуття власної гідності!» Не завжди потрібно відповідати людям на якісь гострі фрази, особливо, якщо гніваєшся всередині. Обов’язково варто заспокоїтися, помовчати, а потім зрозумієш, що відповідати взагалі не слід. Дуже часто інші мають на меті розсердити тебе.

    8. «Відчув несправедливість — скажи про це тихо та спокійно!» Тих, хто кричить і намагається за допомогою крику досягти справедливості, не сприймають серйозно. Завжди дій без негативних емоцій.

    9. «Не обмовляй нікого!» Краще від цього нікому не буде. Правда завжди стане очевидною, а про тебе інші думатимуть негативно.

   10. «Май упевненість усередині — усе завжди робиться на краще!» Якісь справи можуть іти не так, як хочеться, але найчастіше все складається так, як потрібно. Запам’ятай це!

Запевніть сина: аби стати справжнім чоловіком, то багатьох ситуаціях слід навчитися більше мовчати.

 

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!