Взаємини тата і сина — це територія, де немає місця маминим повчанням і лекціям. Лише тоді батько і син стануть спільниками, «бандою», друзями на все життя. Чоловіки інакше виховують дітей, до того ж син майбутній чоловік, тому їм краще та легше порозумітися. Чого може і повинен навчити хлопчика саме тато?

1. Відстоювати свою думку та завжди мати свою точку зору

Доводити із кулаками те, що ти правий — зовсім не ознака сили, у суперечках варто наводити неспростовні аргументи й логічні докази, а робити це ще до того, як почалася бійка. Це повинен розуміти майбутній чоловік! Намагатися не суперечити зовсім, але в дискусіях завжди триматися своєї точки зору і вміти визнавати те, коли неправий. Кулаки — це останній засіб і його потрібно використовувати для захисту, а не для нападу. І звісно ж, ніколи не можна застосовувати їх проти жінки.

2. Приймати душ щодня та мити свої геніталії

Звісно, коли хлопчик був зовсім маленьким, ви купали його щодня, як і всіх немовлят. Що трапляється з чоловіками, коли вони виростають? Інколи здається, що у них розвивається «аквафобія»! Митися щодня, а спекотного дня двічі — це елементарна гігієна, навіть якщо ліньки, вода «мокра» і вилазити з ванни холодно, а за кілька годин знову забруднишся.  Тато повинен обов’язково навчити сина мити свої геніталій (до речі, там у них якийсь особливий свій чоловічий спосіб) Чим раніше хлопчик це засвоїть, тим краще.

3. Прати шкарпетки, труси та зав’язувати шнурки

Зав’язувати шнурки, до речі, має навчити батько, тому що чоловіки це роблять не так, як жінки, синові краще буде зрозуміти чоловічий приклад. А ще мати побутові навички. Незалежно від статі людина повинна мати навички самообслуговування. Це важливий аспект дорослішання та успіху в майбутньому житті.

4. Не економити на добрі парфуми й дезодоранти

Принаймні, поки він не почне працювати та їздити на власній машині, ваш син має бути завжди доглянутим й охайним у громадському середовищі. Ви пам’ятаєте ці літні аромати в ранковому переповненому метро? Як вам?  Не хотілося б, щоб ваш син посів почесне місце поміж «ароматних» чоловічків, яких деякі жінки (з ПМС і токсикозом) готові прибити на місці.

5. Розпоряджатися грошима та розуміти, що чоловік — це годувальник у сім’ї!

Звісно, син поки їх не заробляє, але дивлячись на тата і маючи певну кількість кишенькових грошей, хлопчик має більше шансів навчитися розумно витрачати гроші. Тато має навчити сина, як планувати витрати, накопичувати кошти, бути щедрим у стосунках із близькими, нести свою власну, поки ще дитячу, фінансову відповідальність. Хлопчик, який знає ціну грошей, уміє з ними поводитися, значно швидше «стане на ноги» в дорослому житті.

6. Відповідати за свої слова і вчинки — дотримувати чоловіче слово!

Тато має навчити сина бути справжнім чоловіком — ухвалювати рішення самостійно, дотримувати дане слово і відповідати за результат. Чоловік, який має такі якості, ніколи не зупиняється на досягнутому, сприймає критику і невдачі, як виклик, і не боїться ставити нову мету й досягати її. Хіба такого чоловіка ви б не хотіли виростити?

7. Тримати в руках молоток

А також інші інструменти. Це зовсім не означає, що син усе життя сам усе ремонтуватиме, але вміти вбити цвях у стіну — він повинен. Зрештою, чоловік, який уміє управлятися з дрилем і може полагодити щось удома, — це просто сексуально.

8. Готувати

Недарма, кращі кухарі — чоловіки! Кулінарія — відмінне захоплення для сильної половини людства. Хлопчик, який із дитинства вчиться готувати, і себе завжди нагодує, буде популярним у дівчат. Особливий свій улюблений рецепт повинен мати кожний чоловік.

9. Читати книжки та займатися спортом

Є такі чоловіки, які переконані, що крім автомобільних оглядів і турнірних спортивних таблиць, читати їм не варто. І все життя ці чоловіки винаходять велосипед, замість того, щоб, образно кажучи, їздити на ньому. Навчіть хлопчика цікавитися книгами, широкий кругозір завжди дасть йому перевагу перед конкурентами в дорослому житті. Чоловік повинен уміти підтягуватися та віджиматися від підлоги, хоча б трохи грати в футбол, адже спортсмени завжди булі в моді!

10. Бути розбірливим у дружбі, в їжі й в коханні

Це збереже синові здоров’я — як фізичне, так і психологічне, збереже нерви, заощадить час і звільнить простір для нових ідей і правильних людей. Звісно ніхто не застрахований від зустрічі із непорядними людьми, завдання батька: застерегти та попередити сина. Можливо, розповісти свої приклади з життя.

Ці 10 речей у житті, яких краще за тата, ніхто не навчить вашого сина. Не можна навчати словами дитину, а лише особистим прикладом. Тому так важливо, щоб хлопчик із перших днів контактував із татом, який власним прикладом допоможе йому засвоїти головні навички у житті.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ