Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

5 пунктів, що потрібно знати батькам, аби дитина легше перехворіла на вітряну віспу

Вітряна віспа, або вітрянка — це вірусне захворювання, на яке здебільшого хворіють діти у молодшому віці. Хоча трапляються випадки хвороби й у старшому віку та у дорослих, але здебільшого вона протікає у важкій формі. Саме тому батьки бажають, аби дитина заразилася вітрянкою до 5 років, навіть хворих спеціально відвідують, аби захворіти. Як полегшити життя дитини, яка захворіла на вітряну віспу?

  1. Зробити все, аби дитина якомога раніше заразилася вітряною віспою. Не слід дитину ховати від тих, хто вже хворіє на вітрянку. Навпаки, потрібно, щоб малюк контактував з хворими. Адже чим швидше дитина «підхопить» вірус, тим краще, а імунітет від вітрянки у 99,9 % людей залишається на все життя. У 1–3 роки, зазвичай, захворювання минає без наслідків і окрім свербіння не завдає жодних неприємностей.
  2. Уникати сонця. Краще перебувати вдома, адже свіже повітря та сонячне світло швидше поширюють висипання та сприяють збільшенню кількості прищиків.
  3. Відмовитися від купання. Під час хвороби достатньо дитину підмити та вимити ручки і ніжки. Повністю купатися та ще й тривалий час перебувати у ванні лікарі не радять, адже це впливає на перебіг захворювання та загоювання висипання.
  4. Обирати відповідні лікарські препарати. Самостійно не експериментуйте, завжди слід консультуватися з лікарем. Окрім зеленки, лікарі призначають також  мазі ацикловір чи герпевір,  метиленовий синій розчин і фурацилін, яким обробляють вражені місця на слизовій оболонці. Якщо дитина дуже неспокійна, призначають також препарати, що мають седативний ефект, зокрема діазолін.
  5. Заспокоювати та відволікати. Деякі діти дуже болісно переживають вітряну віспу, адже дивлячись на себе в дзеркало, вони лякаються, що всі ці страшні зелені точки залишаться назавжди. «Я схожа на Бабу Ягу!», «Я схожий на зеленого мухомора!» чи подібні вислови зі сльозами на очах досить часто доводиться чути батькам. Тому слід вигадати засоби, як можна заспокоїти дитину. Можна взяти стару ляльку та розмалювати її зеленими цяточками, аби вона разом за  компанією з малюком лікувалася. Або малювати подібні мордочки людей, які хворіють, а на інших аркушах тих, які вже одужали, аби запевнити малюка, що все мине.

Завжди ретельно стежте за своєю дитиною, аби не пропустити погіршення стану, адже будь-яка хвороба може мати важку стадію захворювання.

 

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!