Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради 5 сильних порад, аби назавжди позбутися від думок про аборт, для жінок, які чекають небажану дитину

5 сильних порад, аби назавжди позбутися від думок про аборт, для жінок, які чекають небажану дитину

На жаль у наш час трапляється небажана вагітність навіть у повноцінних сім’ях. Що вже й говорити про жінок, які мали швидкоплинну близькість з чоловіком, якого не цікавить дитина. І ось дитина вже розвивається в утробі, немовляти ще немає, а його вже не люблять. Як бути тим, хто розуміє, що неправильно не хотіти своєї дитини, але змінити свої почуття самостійно не можуть. Як позбутися страшної депресії з приводу небажаної дитини та не зробити аборт?

     1. Прийміть цю ситуацію. Зрозумійте, що в нашому житті не буває все просто так, особливо це стосується появи на світ людини. Якщо ви завагітніли, хай там як, ви повинні народити цю дитину. Адже зроблений аборт спричиняє не лише наслідки морального характеру, можуть виникнути гінекологічні проблеми, порушення психіки. Через роки кожна жінка, рано чи пізно, усвідомлює, що вона скоїла вбивство в своєму житті та дуже жалкує з цього приводу. Поспілкуйтеся з такими жінками.

     2. Поміркуйте, навіщо вам це дано. Можливо, саме через роботу, за якою ви сумуєте, аби ви пішли звідти геть, бо якщо б залишилися там, то мали багато неприємностей, яких і порівнювати не можна з народженням дитини.

     3. Використовуйте психологічні техніки. Комусь допомагають медитації, молитви, музика, прогулянки — виберіть для себе те, що вас найбільше заспокоює. Перегляньте документальні фільми про небажану вагітність. Якщо ви й надалі перебуватимете в такому негативі, є ризик, що народжена дитина виявляти наслідки цього в майбутньому. Так вона зможе через багато років почати проявляти агресію, мати схильність до суїцидів та інші психологічні розлади. У чому винне ще ненароджена дитина?

     4. Припиніть жаліти себе. Будь-яка депресія виникає через надмірне самолюбство та захоплення самим собою. Завітайте до дитячого онкологічного відділення. Після таких візитів на все починаєш дивитися інакше.

     5. Пригадайте головну жіночу місію на землі. Не відчувши радість материнства, не можна стати справжньою жінкою. Відкрийте в собі ту мудру матусю!

Усе гаразд! Що не трапляється, то завжди на краще. І можливо, ви зараз цього не розумієте, але через кілька років дякуватимете Богу і всім, хто допоміг вам полюбити свою дитину, відкрити в собі матусю та справжню жінку.

 

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!