Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Чи зашкодять сімейні пологи саме вашому шлюбу?

Популярну практику сімейних пологів зараз схвалюють лікарі. У деяких центрах навіть наполягають на присутності рідної людини на пологах, бажано батька дитини. Але остаточне рішення все ж за самим подружжям.

Із сімейними пологами пов’язано багато міфів і вигадок. Цій темі присвячено безліч форумів, обговорень. Прихильники партнерських пологів упевнені, що це спосіб зміцнити родину, противники вважають, що це лише зашкодить взаєминам. Насправді усі вони мають рацію. Залежно від того, у якому стані ваші сімейні взаємини, спільні пологи можуть по-різному вплинути на подружжя.

     1. Сімейні пологи зміцнюють родину?

Так. Якщо в родині панують гармонія та взаєморозуміння, тоді можна розраховувати на зміцнення стосунків. Для подружжя сімейні пологи стануть новим етапом у взаєминах.

Ні. Якщо існують психологічні проблеми, суперечки, розбіжності, то жодні курси підготовки, умовляння не розв’яжуть проблему, а лише налаштують чоловіка проти жінки.

     2. Сімейні пологи можуть спричинити проблеми в інтимному житті пари?

Так. Якщо чоловік не готовий бачити дружину не в найкрасивішому вигляді, то після він може втратити до неї сексуальний інтерес.

Ні. Якщо чоловік не бридливий, а дружина не соромиться, і обоє усвідомлюють увесь процес пологів.

     3. Чоловік може знепритомніти і тим самим лише додати роботи лікарям?

Так. Якщо чоловік вразливий, боїться вигляду крові, уже непритомнів від споглядання ран, дуже переймається через біль дружини, тоді йому сімейні пологи протипоказані. Як варіант, можна запропонувати таким чоловікам бути присутніми лише на переймах.

Ні. Найчастіше чоловіки мужньо переносять народження дитини і навіть пишаються тим, що були присутніми на пологах.

Крім цих суперечливих питань, сімейні пологи все ж мають достатньо переваг як для батьків, так і для дитини. Тому, якщо ви впевнені у щирості своїх стосунків, можете без вагань погоджуватися на сімейні пологи. Головне, щоб усі учасники відчували психологічний комфорт, адже це є запорукою успішних пологів і міцної родини.

 

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!