Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Для маленьких і великих принцес кілька вправ для гарної постави

Вродлива жінка впевнена у собі, з легкою ходою і гарною фігурою. Вона випромінює здоров’я, привітна і безтурботна. Досягти цього образу — мрія кожної з нас, адже це образ справжньої королеви чи принцеси. Якщо жінка впевнена у собі, уміє триматися на підборах, має гарну фігуру, але постійно сутулиться, чи зможемо назвати її вродливою? Ні, і вже точно нездоровою. Гарна постава — основа всього, краси, жіночності й здоров’я. Жодні найдорожчі косметичні засоби не зроблять вас красивою, якщо плечі  та погляд будуть спрямовані донизу, а груди заховані всередину. Ви заперечите, що роль молодої мами забирає всі сили і весь час. Тут не посперечаєшся! Але головне захотіти, тоді й можливість знайдеться. Мамам дівчаток ще простіше, адже тренуватися можна разом. Приділяйте щодня кілька хвилин для вправ, оберіть музику — і вдвох буде цікавіше.

Звичка сутулитися шкодить здоров’ю. Ви ризикуєте викривити хребет і розвинути плоскостопість. Якщо гадаєте, що вам це не загрожує, то подумайте про організм дівчинки. Крім того сутулість порушує роботу кишківника, печінки, зміщує органи черевної порожнини, знижує імунітет у цілому. Як же досягти того, щоб зберігати стрункість спини постійно, адже зазвичай ми, щойно випрямившись, за хвилину забуваємо про це і знову скручуємось у дугу?

Рухливість забезпечить правильну поставу. Це означає, що не можна дозволяти собі й дитині проводити багато часу на дивані, за комп’ютером, а навпаки за кожної можливості слід намагатися виходити гуляти на вулицю, грати в рухливі ігри.

Звичка виникає через 21 день. Саме стільки вам доведеться змушувати себе робити вправи, постійно нагадувати собі та дитині на тому, що спину потрібно тримати рівно. Тільки не нагадуйте їй так: «Чому ти горбишся?», «Ще раз згорбишся, начувайся!». Краще просто сказати «спина», і дівчинка знатиме, що від неї вимагають. Дозволяйте також дитині робити подібні зауваження вам, усе ж таки ви зараз партнери.

Поліпшуйте побутові умови. Змініть матрац на ортопедичний, не носіть тяжкі сумки в одній руці, а розподіляйте на дві сумки, не навантажуйте портфель дитини великою кількістю книжок і не дозволяйте носити сумку на одне плече. Підбори не повинні бути надто високими, а у дівчинки підбори не повинні нагадувати жіночі шпильки, платформи. Зараз слід зміцнити м’язи і вам, і дитині, щоб в подальшому, коли ви вже вдвох взуєте туфлі на підборах, у вас не тремтіли коліна і не підгиналися ноги.

Вправи для розвитку гарної постави. Якщо ви матимете сильну спину, плечі, вам не доведеться постійно контролювати свою поставу, м’язи робитимуть це за вас. Отже, головне — це спершу зміцнити спину, плечі й шию. Почніть із розминки (повороти голови в боки, уперед, назад, підйоми рук, їх розведення, обертання, нахили вперед, назад, праворуч, ліворуч). А потім беріться до конкретних вправ.

«Гімнастичний місток». Ця вправа є найефективнішою. Вона полягає в тому, що потрібно стати біля стіни так, щоб плечі, потилиця та п’яти щільно торкалися поверхні стіни. Стояти необхідно кілька хвилин, щоразу збільшуючи тривалість.

Зміцнення шиї. Сядьте на підлогу, закиньте голову назад, лопатки з’єднайте так щільно, наскільки це можливо. Плечі розправте назад. Шию потягніть якомога сильніше. Розслабтеся. Повторіть 6–8 разів.

Зміцнюємо плечі й руки. Прямі руки розправте, відведіть якомога далі назад. Повторюйте 10–12 разів. Почергово піднімайте руки — 8 разів. Потім руки зчепіть за спиною «в замок». Починайте повільно піднімати їх, а корпус нахиляйте вперед. Тепер зігніть одну руку і заведіть її за голову, а другу, зігнуту — за спину. Пальці слід зчепити «в замок». Поміняйте руки.

Розвиваємо й зміцнюємо спину. Прогинайте й вигинайте спину. Уявіть себе суперменом. Ляжте на живіть і намагайтеся підняти корпус, не відривайте ноги від підлоги. Змініть вправу, щоб не піднімати корпус, а відривати від підлоги ноги.

Розвиваємо жіночну ходу. Покладіть на голову книгу. Намагайтеся пройтися по рівній лінії так, щоб книга не впала. Влаштуйте з донькою змагання, хто витриваліший. Ускладнюйте поступово завдання, намагаючись присісти з книгою, потанцювати.

Якщо ви привчите себе й доньку виконувати ці вправи й дотримувати правил регулярно, то ви дійсно незабаром помітите результат. А щоб ще пришвидшити процес зміцнення м’язів, то виконуйте вправи й на прес. Справа в тому, що прес утримує грудну клітку, а м’язи черевної порожнини під час тренувань є розгиначами м’язів спини, тому зміцнюватимуть спину також.

Приділяйте кілька хвилин часу для вправ, і ви неодмінно почуватиметеся привабливішими, упевненішими, здоровішими і дійсно справжніми принцесами.

Зворотній дзвінок



Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!