Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Як ЧОЛОВІКОВІ залишатися цікавим для дружини після народження дитини?

Надихай!

Знаючи, що вона цілий день доглядала за вашим малюком, вияви турботу з ранку. Приготуй сніданок, підмети швиденько, переодягни малюка сам… Говори про майбутній день позитивно, зокрема, як увечері ви зустрінетеся й чудово проведете час родиною.

Не будь домовеням!

Не перетворюйся вдома на нечупару. Удома будь охайним. Купи гарний спортивний костюм для будинку або шорти з футболкою. Нехай прості, але нові, чисті речі. Не ходи вдома неумитим, нечесаним. Не тримай руки в кишенях штанів. Волосся в носі й вухах нікого не прикрашає. Манікюр після шлюбу ніхто не скасовував. Користуйся легкою туалетною водою навіть удома. Адже твоя дружина гідна найкращого.

Не думай тільки про роботу.

Розширюй свій кругозір. Твоя робота, новини політики і новий фільм — це не найголовніше в житті. Навчися варити борщ. Опануй техніку розслаблюючого масажу — твоїй дружині, яка регулярно носить дитину на руках, сподобається. Навчися заплітати коси, зроби дружині на дозвіллі гарну зачіску — просто для настрою. Наведи порядок удома.

Тримай форму.

Припиняй їсти забагато солодощів на роботі, сподіваючись, що дружині, яка погладшала за час вагітності, ти сподобаєшся і таким. У неї уже є товстунчик, якому вона приділяє увагу, — це ваша дитина. Щоб вижити в конкурентній боротьбі, ти повинен докладати зусиль, щоб вона хоч поглянула на тебе зайвий раз із бажанням не тільки заснути на твоєму м’якому (або худому) тілі.

Ненав’язлива увага.

Не телефонуй дружині впродовж дня, не відволікай від важливих завдань. Якщо тільки вона сама не наполягає (краще запитати). Але й без уваги не залишай. Пиши ніжні повідомлення, надсилай фото, як ти працюєш, щоб вона не почувалася завантаженою роботою, поки ти невідомо чим зайнятий. Нагадуй, як нудьгуєш за коханою і малюком, як не можеш дочекатися вечора, щоб обійняти їх.

Як на побачення.

Не потрібно повертатися додому пом’ятим, у брудному взутті та спітнілим. Якщо за день ти забруднюєшся, подбай про змінну футболку або реглан і перед відходом з роботи додому переодягнися. Протри туфлі, зачешися, вимий руки, умийся холодною водою…. Повернешся додому нехай і утомленим, але охайним.

Подбай про хліб.

Краще зранку скласти список того, що потрібно буде купити ввечері додому. До вечора дружина вже буде втомлена. Якщо можеш, купи все це сам. Нагадуй дружині зранку або серед дня: якщо вона згадає, що ще потрібно купити, аби відразу повідомила тобі. Увечері не забудь усе купити!

Милі дріб’язки.

Не обмежуйся списком продуктів і памперсами. Принеси дружині щось миленьке, просто так. Наприклад, її улюблений журнал, печиво, цукерки, аромасвічу, гарну шпильку… У супермаркетах зазвичай багато такого.

«Добрий тато».

Перш, ніж іти додому, переконайся, що додому повертається «добрий тато й чоловік». Знайди спосіб позбутися негативу після робочого дня поза будинком. Вийди на зупинку раніше й прогуляйся пішки, на повітрі багато чого «вивітрюється». Заїдь у басейн на півгодинки поплавати, у тренажерну залу. Зайди в парк та 10 хвилин посидь на лавці серед дерев і тиші. Придбай пару дисків з релакс музикою в машину або закачай у телефон. Будь-що, аби стати «добрим татом». Крім речовин, що змінюють свідомість, і ризикованих видів спорту.

Не мовчи.

Стиль суворого працівника сталеливарного заводу залиш для художнього кіно. Повертаючись додому, активно слухай. Активно! Це означає участь і ротом. Став навідні запитання: «Двічі сказав «кадябзя»? Що це може означати? Цікаво!» Проявляй емпатію: «Ти, напевно, втомилася від цього?» Підтримуй: «Я так тобою пишаюся! Ти розумниця, стільки всього для нашої родини робиш!»

Розвивайся.

Не можеш поговорити із дружиною на теми, що її цікавлять? Гугли «50 відтінків кольок» і всі випуски доктора Комаровського. Учися, пізнавай щось нове про дітей щодня, переглядай вебінари й не лінуйся відвідати майстер-класи або тренінги на тему дитинства. Здивуй її своїми пізнаннями й увагою до того, що їй цікаво.

Зростаєте разом.

Допомагай дружині розвиватися. Дізнався за день щось цікаве? Обговори із нею, просто дізнайся її думку, поділися своєю. Почитай їй книгу вголос, поки вона годує малюка. Разом перегляньте пізнавальну передачу.

Затишок у будинку.

Усе полиці мають бути прибиті, усі дверцята на петлях, труби текти не повинні! Купи новий плед, повісь сімейне фото в гарній рамці на стіну, придбай серветки для сервірування — дружині буде приємніше залишатися з малюком у затишному, безпечному, гарному будинку.

Не скигли.

«Ооо, я знову не виспався… Памперси такі дорогі… Знову в аптеку… А де вечеря?..» Будеш скаржитися, складеться враження, що дитина тобі жити заважає. А це ж не так, еге ж?

Секс.

Настав час стати не просто чоловіком, а справжнім коханцем! Жінка в декреті досить примхлива. Вона часто утомлена. Думає про дитину, часу залишитися вдвох мало. До того ж після пологів можуть змінитися її відчуття й переваги. Ти маєш бути винахідливим, чутливим, відчувати її настрій та виконувати бажання. Почитай літературу, відвідай спеціальні курси, дізнайся секрети у досвідченіших товаришів. Удосконалюйся!

Будь її супергероєм!

Будь готовим будь-якої хвилини їй допомогти. Розв’язуй сам усі питання з ЖЕКами, СТО, дитячими садками й школами старших дітей, оплатою рахунків, сусідами зверху, знизу, по діагоналі… Спокійно зустрічай неприємності. «Милий, я спалила каструлю/загубила ключі/собака отруївся чимсь/моя мама приїде до нас погостювати на місяць…» Будь спокійним, сміливим і рішучим. Не репетуй. Чарівна фраза супергероя «Я розберуся!» І розберися. Сам.

Не обтяжуй її своїми проблемами.

Не розповідай їй, які проблеми маєш на роботі. Жінці в декреті потрібен спокій. Сперечайся конструктивно. Не «Я краще знаю! Буде по-моєму». А «Я прагну для тебе й маляти, для нашої родини найкращого, тому вважаю, потрібно зробити от так…» І якщо це не питання життя й смерті, то поступися дружині. Адже найголовніше — ваші стосунки та її спокій поруч із малюком. Якщо твоя або її улюблена мама нервує її, то рятуй дружину! Ти завжди на її стороні. Відтоді, як заміж покликав. І поки смерть не розлучить вас.

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!