Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Як не зіпсувати іграшки для купання?

Чи знали ви, що будь-яку безпечну іграшку для купання можна перетворити на шкідливу, якщо не дотримувати правил її зберігання? Далі пропонуємо кілька порад щодо експлуатації іграшок для ванної.

     1. Щойно купивши іграшку, не поспішайте її одразу давати дитині. Спочатку протестуйте. Опустіть її в гарячу воду, зімніть, покрутіть. Якщо іграшка не постраждає, не протече, не почне видавати поганого запаху, отже, нею можна гратися.

     2. Видаляйте з усіх порожнин воду. Інакше з часом в них може утворюватися слиз, що є ідеальним середовищем для розмноження патогенних мікробів, а також чорної плісняви. Навіть якщо ви помітите плісняву всередині іграшки, її все одно слід викинути до смітника, адже грибок може спричинити бактеріальні захворювання.

     3. Висушуйте іграшки після кожного купання. Щоб у порожнини іграшок не потрапляла вода, перш ніж опускати їх до ванної, ізолюйте отвори спеціальним герметиком.

     4. Двічі на тиждень дезінфікуйте іграшки перекисом водню, розведеним содою. Ці речовини добре видаляють слиз, вбивають мікробів, попереджаючи захворювання кишківника та ротової порожнини.

     5. Якщо іграшка зламалася, то не використовуйте її, адже уламки можуть поранити дитину.

     6. Зберігайте іграшки в спеціальних контейнерах або кошиках. Важливо, щоб вони мали сітчасту структуру, були стійкими до плісняви і добре очищувалися. Такі пристосування захищають іграшки від пилу.

     7. Не купуйте велику кількість однакових іграшок. Іграшки для ванної є дуже корисними для розвитку дитини, а тому вони мають бути різноманітними: плаваючі, гумові, книжки, пляшки, губки, водяні пістолети і лійки.

Якими корисними і розвивальними іграшки не були б, та перш за все варто пам’ятати про безпеку. Якщо іграшка не має сертифікату, наявний різкий запах і фарба, що змивається, то краще відмовитися від такої покупки. Лише якщо іграшка буде нешкідливою, купання перетвориться на приємний і корисний процес.

 

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!