Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Збираємось до школи! Особливості найкориснішого портфелю для першачка

Для здоров’я дитини вкрай важливо обрати правильний портфель, що не нашкодив би ще незміцнілій спинці. Є кілька характеристик, за якими можна обрати правильний портфель. Слід ураховувати вагу, розмір і модель ранця. Вага, мабуть, — це найважливіший критерій для вибору.

Беріть до магазину ваги. Купуючи ранець, не полінуйтеся його зважити. Відповідно до санітарних норм і вимог ортопедів, допустима вага для учнів 1–4-х класів має становити не більше 700 г. Стосовно портфелю вже із підручниками, то для учнів молодшої школи вага не має перевищувати 2 кг, середньої школи — до 5 кг, старшої — не більше 6 кг. Матеріал, з якого виготовлений портфель, має бути без запаху. Зверніть також увагу на такі особливості.

Жорсткий каркас і ортопедична спинка. Жорсткий каркас дає змогу не псувати канцтовари, зошити. Не вірте словам продавця про те, що портфель ортопедичний, якщо жорстка спинка не має м’яких накладок по всій довжині в тій частині, що прилягає до спини дитини. Унизу має бути валик, що повторює вигин хребта і перешкоджає його викривленню. Такі ранці ід

еально підходять для першокласників і є хорошою профілактикою сколіозу.

Широкі ремені. Зрозуміло, що вузькі не розподілятимуть вагу рівномірно і можуть травмувати плечі дитини.

Світловідбивачі — це додаткова безпека дитини. У похмуру погоду або в сутінках це чудовий захист для малюка, адже відбивачі подають сигнал водіям про те, що попереду дитина. Не нехтуйте цим засобом безпеки.

Ремені важливіші за ручку. Не засмучуйтеся, якщо ручка для носіння в одній руці є незручною. Насправді, це ознака якості, адже таким чином виробник не дає змогу дитині носити портфель в одній руці та вберігає від нерівномірного розподілу ваги. Тому надавайте перевагу якіснішим ременям, ніж ручкам.

М’які портфелі невеликого розміру. Якщо дитина відвідуватиме школу, в якій дозволятимуть користуватися електронними підручниками і не матиме потреби носити щодня велику кількість книжок, то цілком прийнятним є варіант саме такого ранцю. Щоправда, на довго його не вистачить.

Якісний портфель повинен вміщувати в собі всі названі ознаки. Але не зважайте лише на них, ураховуйте вподобання дитини щодо самого зовнішнього вигляду ранця. З улюбленим портфелем і вчитися буде цікавіше.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!