Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Блог Ексклюзивні довідники для учнів 5–11-х класів: помічники під час підготовки до ДПА та ЗНО! Нові посібники в обмеженій кількості!

Ексклюзивні довідники для учнів 5–11-х класів: помічники під час підготовки до ДПА та ЗНО! Нові посібники в обмеженій кількості!

Як структурувати весь вивчений матеріал? Як полегшити учням повторення пройденого? Як допомогти підготуватися до контрольної роботи, ДПА чи ЗНО? 

Наші нові довідники спрямовані саме на розв’язання цих складних питань! Ексклюзивно на нашому сайті!  

Увага! Посібники доступні у продажу лише до 01 серпня 2020 року! Тож поспішайте придбати. 

«Довідник школяра з української мови та літератури. 5–9-ті класи»

Посібник доповнений та виправлений згідно з вимогами чинної програми 2017 року та новою редакцією Українського правопису 2019 року.

Посібник містить матеріали для узагальнення та систематизації знань з української мови та літератури курсу 5–9-х класів. Для полегшення сприйняття матеріалу, його викладено структуровано, схематично та послідовно. 

Також довідник містить короткий словник літературознавчих термінів.

«Довідник з історії України. 5–11-ті класи»

Учням важко орієнтуватися у великій кількості інформації, визначити головне, запам’ятати дати, місця подій, історичні постаті. Пропустивши декілька тем, складно підготуватися до підсумкового уроку, олімпіади, ДПА, ЗНО. 

На відміну від великих довідників з курсу історії України, що містять купу інформації та лише ускладнюють навчання та запам’ятовування, цей довідник містить стислий систематизований матеріал:

  • понад 200 ілюстрацій;
  • портрети;
  • карти;
  • таблиці.

Також до довідника додано два безкоштовні додатки.

  1. Інтерактивний тренажер для учнів із підготовки до ЗНО, що містить 180 завдань.
  2. 1000 тестів до курсу історії України. 

Скористатися ними можна за допомогою QR-коду, зазначеного на обкладинці. 

Устигніть замовити сучасні довідники та допоможіть дітям структурувати чималий обсяг інформації! Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!