Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини Не знаєте, що подарувати майбутнім батькам до народження дитини?

Не знаєте, що подарувати майбутнім батькам до народження дитини?

Традиційно майбутнім батькам дарують одяг та брязкальця для немовляти. Але з одягу дітлахи швидко виростають, брязкальця  губляться і псуються. Ми підготували для вас корисну ідею для подарунка — комплекти «Майбутнім батькам дівчинки» та «Майбутнім батькам хлопчика».

Укомплектах ми зібрали все, що потрібно знати батькам про перший рік життя дитини:

«Дитина народилася» — незамінний помічник, практичну користь якого оцінили вже тисячі турботливих батьків з усієї країни. На сторінках книги ви дізнаєтесь про:

  • особливості 1 року життя дитини;
  • показники розвитку;
  • кризу 1 року;
  • ігри для всебічного розвитку;
  • правила безпеки;
  • твори для читання малюкам.

«Тайм-менеджмент для мам, или как все успеть» — корисний практичний порадник для молодих матусь. Ви навчитеся встигати все, що потрібно (а зайві клопоти залишати позаду). І у вас навіть залишиться час для себе. Автор поділиться власними хитрощами, прийомами, секретами.

Плакат «Мій перший рік. 33 приємних спогади» допоможе зберегти найцінніші моменти 1-го року життя малюка. Він прикрашатиме стіну і буде незабутнім подарунком на 18-річчя.

Набір карток «Колискові» ви отримаєте в подарунок. Усім молодим матусям знайома ситуація, коли вже не знаєш, що заспівати малюку. Цей набір точно стане у пригоді! У ньому 50 різнокольорових карток з мелодійними колисковими.

Окрім подарункового набору карток ви отримаєте знижку 10 %! Набір коштує 270 гривень!

Замовляйте комплекти та зробіть чудовий подарунок собі, своїм рідним чи друзям!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!