Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Блог Нові словники для початкової школи! Ексклюзивні посібники для НУШ лише на нашому сайті!

Нові словники для початкової школи! Ексклюзивні посібники для НУШ лише на нашому сайті!

Придбати їх можна лише до 01 серпня 2020 року! Тож поспішайте замовити ексклюзивні видання. 

 «Ілюстрований словник-помічник з української мови» 

Які поміж поданих слів, записані правильно, а які — ні: духмяний, м’ята, прив’язати, свято, морквяний, жабячий, б’ється, мавпячий, п’ятка? Молодшому школяру допоможе цей словник. У ньому зібрано близько тисячі слів.

Кожна словникова стаття містить:

  • пояснюване слово в початковій формі;
  • інші форми вживання цього слова;
  • позначення наголосу;
  • наведено приклади вживання слова в реченні.

У словнику також трапляються омоніми. До кожного з таких слів подано окрему статтю.

«Ілюстрований словник синонімів, антонімів»

Посібник складається з двох розділів — словник синонімів та словник антонімів. До кожної словникової статті запропоновано правильне написання слова та його трактування, щоб учням було краще зрозуміти відмінності лексичних значень слів. 

У цьому словнику подані також слова, які не належать до активної лексики сучасної української мови (діалектизми, застарілі та просторічні слова), але трапляються в дитячій художній літературі.

Користуючись словником, школярі розширять свій лексичний запас, удосконалять культуру усного та писемного мовлення, навчаться доречно використовувати необхідні слова. 

Устигніть замовити ексклюзивні посібники для навчання у початковій школі!Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!