Перша й, напевно, найсумніша річ для курців,— це те, що куріння відразу після їжі категорично заборонене, тому що це дуже сильно шкодить здоров’ю. Експерти довели, що викурена сигарета відразу після приймання їжі відповідає тому, як якби ви викурили десять сигарет. Робіть висновки.

Друге. Не їжте фрукти відразу після їжі.

Фрукти, з’їдені після приймання їжі, роздують ваш живіт, тому що порушать нормальний травний процес. Їжте їх за годину до їжі або через годину-другу після. І ваш шлунок працюватиме нормально.

Третє. Чай теж пити не варто під час їжі.

У чайній заварці міститься значна кількість кислот, що утруднюють переварювання отриманого з їжею білка.

Четверте. Якщо ви приймали їжу із затягнутим ремінцем на талії — не послаблюйте його.

Ви втрутилися в процес травлення. Причому грубо. Тепер уся їжа відразу опуститься вниз грудкою, тому перетравлювання їжі на якийсь час повністю блокується.

П’яте. Суворо заборонено відразу приймати душ або ванну.

Купання викликає збільшення кровотока до рук, ніг і до всієї поверхні тіла. Відповідно кровоток у районі шлунку зменшиться. Наслідки є сумними.

Шосте саме для тих, хто любить перекусити на швидкоруч, не відриваючись від робочого процесу.

Є приказка «Прагнеш прожити до 99-ти, зроби 100 кроків після їжі». Але не всім приказкам можна довіряти. Під час ходьби здатність травної системи до правильного перетравлювання їжі знижується — не все, що потрібно, засвоїться, та й сам процес уповільниться.

Сьоме. Спати після їжі не рекомендується. Хоча завжди так хочеться прилягти заснути. Але замисліться, чим це вам загрожує. По-перше, — гастритами, а по-друге,— шлунковою інфекцією, оскільки так само порушує травний процес.

Усе це й багато чого іншого ви можете зробити після завершення певного часу після прийняття їжі.