Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

ТОП – 5 книг з особистого розвитку

Материнство – ваша найголовніша роль та задача, любі матусі. Але ми знаємо, що більшість із вас прагне особистого розвитку.

Зараз написано багато книжок, серед яких неймовірно складно зорієнтуватися. Тому команда проекту «4Mamas» пропонує вам свою підбірку книжок, які допоможуть віднайти себе та розвиватися далі, незважаючи на всі складнощі та перепони.

ТОП – 5 книг з особистого розвитку:

  1. «Як ти думаєш» Джеймс Аллен

«Як ти думаєш» – книга, написана Джеймсом Алленом, є одним із кращих у своєму роді виданням, спрямованим на розвиток особистості. Це надзвичайно невелика за обсягом книга, дійсно варта прочитання.

Книга Джеймса Аллена розповідає про силу щоденних роздумів і містить сім принципів для досягнення успіху, які підтримуватимуть вашу мотивацію і прагнення. Рекомендуємо всім прочитати.

  1. «Близькість. Довіра до себе і до людей» Ошо

Справжня близькість виникає тільки тоді, коли ви вірите в себе і усвідомлюєте свою неповторність та унікальність. Ошо вчить, як виявити в собі цю віру і прийняти себе такими, якими ми є, без бажання змінитися згідно з чиїмось ідеалом. На жаль, ми живемо в омані, що джерелом близькості є взаємини з якоюсь призначеною нам долею людиною. І ми кидаємося на його пошуки, сподіваючись знайти з нею близькість.

Ця книга допоможе вам по-новому подивитись на відносини зі своїми близькими та на своє життя взагалі. Рекомендуємо всім!

  1. «Стресостійкість. Як зберігати спокій і ефективність у будь-яких ситуаціях» Шерон Мельник

Професійний бізнес-психолог Шерон Мельник уже більше 10 років вивчає техніки розвитку стресостійкості, і ця книга містить методику, якою успішно користуються тисячі людей, які пройшли її тренінги.

За допомогою цієї книги ви:

– Чітко визначите межі того, за що ви дійсно відповідальні і скільки реально можете зробити самі; і виконуючи своє коло обов’язків на високому рівні, відчуватимете задоволення від добре зробленої роботи.

– Розставите завдання в порядку пріоритетів.

– Навчитеся контролювати емоції (не тільки свої); переводити в конструктивне русло навіть найважчі розмови, впливати на інших людей і правильно розуміти їх.

– Освоїте спеціальні вправи – дихальні, фізичні, ментальні – які дозволять знизити внутрішню напругу.

– Виробите правильний підхід до переривань і відволікання вашої уваги, зможете грамотно чергувати навантаження і відпочинок, концентрацію і розслаблення, налагодите здорове харчування і сон.

У підсумку замість безсистемного та безнадійного борсання в морі справ ви зможете «осідлати хвилю» постійних змін і багатозадачності, навчившись знаходити в труднощах нові можливості.

Саме це вміння відрізняє людей, які можуть досягати успіху навіть у найскладнішому і нестійкому середовищі.

Тому мерщій читати цю книжку, любі матусі! Ми впевнені, що вона допоможе вам. Якщо вам здається, що це книга для бізнес-леді, то ви помиляєтесь! Більшість ідей з цієї книжки можна втілювати у повсякденних справах.

  1. «Чернець, який продав свій Феррарі»

Ця книга є бестселером у багатьох країнах світу. Книга Робіна Шарми розповідає нам незвичайну історію Джуліана Ментлу – адвоката-мільйонера, якому довелося пережити духовну кризу. Занурення в стародавню культуру змінює його життя; він відкриває для себе дієві, мудрі практичні знання, які вчать нас:

 

– радісно мислити;
– жити відповідно до свого покликання;
– усвідомити силу свого розуму і діяти мужньо;
– берегти час – наше найбільше надбання;
– дорожити взаєминами з іншими людьми;
– жити сьогоденням.

Якщо ви досі не читали ще цієї чудової книжки, то поспішайте зробити це! Повірте, ви по-новому подивитесь на багато речей у своєму житті.

  1. «Як дізнатися і змінити свою долю» М. Литвак

Як часто людина прагне до авторитету, щастя і успіху, скаржачись і проявляючи невдоволення, що нічого не виходить! З позиції відомого психотерапевта М. Литвака і те, і інше, і третє є побічним продуктом правильно організованого життєвого сценарію. Фактично тут йдеться не стільки навіть про зміну своєї долі, скільки про позбавлення від своїх старих установок.

Автор вказує єдино правильний шлях – шлях розвитку власних здібностей, тобто самореалізації. Це автоматично призведе до того, що людина, яка самореалізувалася, буде духовно задоволеною, матеріально забезпеченою і пишатиметься своїм соціальним статусом. Дана книга максимально наближена до практичних потреб і являє собою узагальнений досвід психотерапевта-практика.Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!