Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

ТОП-7 найкращих дитячих розвивальних iгор для планшетів

Ми вже не уявляємо собі світ без комп’ютерів та інтернету, тому що користуємося цими досягненнями цивілізації щогодини й навіть щохвилини. І наші діти, що цілком закономірно, опановують комп’ютерну майстерність чи не від самого народження. Ставитися до цього можна по-різному, але всім батькам стало зрозуміло, що опановувати комп’ютер дітям просто необхідно. Крім того, усе, що дитина може робити за допомогою комп’ютера, розвиває її та допомагає здобувати нові знання.

Деякі батьки побоюються формування комп’ютерної залежності. І вони праві. Якщо дитина безконтрольно користується телефоном, планшетом, комп’ютером, у неї насправді може виникнути залежність. Однак за наявності грамотного батьківського підходу комп’ютерні ігри можуть приносити величезну користь. Отже, не треба обмежувати дитину від нових технологій.

Досить часто доводиться бачити, як дитина, чекаючи на батьків, проводить час, граючи «у телефоні». Так мами й тата намагаються відволікти свою дитину від очікування. У які саме ігри грають малюки? Зазвичай у ті, що знайдуть у батьківських телефонах. І це будуть дорослі, зовсім не корисні дитині такого віку ігри. Для того щоб дитина не стала залежною від ігор, дотримуйте таких правил:

• грати можна не більше ніж 20 хвилин на день;
• якщо ви помічаєте, що дитина весь час просить телефон або комп’ютер, щоб пограти, зробіть паузу в іграх на кілька днів;
• не робіть доступ до ігор заохоченням або покаранням для дитини;
• продумуйте дозвілля малюка так, щоб він мав багато інших інтересів у житті.

Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі добірку найкращих дитячих розвивальних ігор для планшетів. Яскраві й різноманітні, вони допоможуть вам у розвитку вашого дошкільника. Добираючи ігри, ми намагалися врахувати їх якість, відповідність до дошкільного віку, а також вибирали за принципом «розвиватися всебічно».

1. BUILD AND PLAY 3D
ПРОСТОРОВЕ МИСЛЕННЯ, ДРІБНА МОТОРИКА, ЛОГІКА. Ця весела гра допоможе вам розвивати своїх малюків із трирічного віку. Її принцип простий — із частин потрібно збирати ціле: літаки, машинки, кораблики. Моделі є тривимірними. До речі, коли літак або машинка остаточно зібрані, дитина може надати їм руху. 12 унікальних моделей для складання очікують на вашого малюка.

mza

2. МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД CAILLOW
КРУГОЗІР, УВАГА, ПАМ’ЯТЬ, МИСЛЕННЯ. Завдяки цікавій грі «Медичний огляд» малюк зможе відвідати доброго доктора й за допомогою міні-ігор дізнатися, як улаштований людський організм. Потім можна спробувати себе в ролі лікаря, освоюючи роботу з фонендоскопом та іншими лікарськими приладами.

unnamed

3. ЛОГІКА НА IPAD
ЛОГІЧНЕ МИСЛЕННЯ, УВАГА, УМІННЯ МІРКУВАТИ.
У цій грі є безліч завдань, що розвивають мислення, навчають малюка основ математичної логіки. Також дитина потренується розрізняти кольори, вивчить назви геометричних фігур.

logic_38

4. AIRPORT DR. PANDA НА IPAD
ПАМ’ЯТЬ, ЛОГІЧНЕ МИСЛЕННЯ, УВАГА. Цікава гра про аеропорт. Малюк має опанувати десять міні-ігор, що дадуть йому можливість уявити, що таке аеропорт і як він працює. Наприклад, потрібно знайти певні предмети в кімнаті забутих речей, пройти контроль безпеки або паспортний контроль, дізнатися, як злітають і сідають літаки.

airport-dr-panda-7

5. АБЕТКА АБВГДЕЙКА
ПАМ’ЯТЬ, УВАГА, НАВИЧКИ ЧИТАННЯ.
А ось і абетка — ну як же без неї! Усі батьки мріють мати таку гру з абеткою, щоб малюк не тільки сам вивчив абетку, а й навчився читати. Ця гра навчить саме такого. Малюк ознайомиться з літерами, і ви навіть не помітите, як він прочитає першу книгу. Смішні герої допоможуть зробити процес навчання цікавим і захопливим.

images

6. KIDS MOSAIC HD
МИСЛЕННЯ Й МОТОРИКА. Ця гра — чудовий аналог звичайної мозаїки. З тією лише різницею, що деталі віртуального конструктора не розсипатимуться і не губитимуться. Кольорові картинки, що збиратиме малюк, допоможуть розвивати його наочно-образне мислення. На відміну від громіздкої мозаїки, таку іграшку завжди можна взяти із собою будь-куди — у дорогу або на прогулянку.

13507_big3

7. TOCA HAIR SALON
ТВОРЧА УЯВА, ДРІБНА МОТОРИКА. У цій грі малюк має можливість випробувати себе в ролі перукаря й стиліста. Клієнтами стануть різні тварини. За допомогою різноманітних аксесуарів малюк зможе створити цікаві зачіски. Додатково дитина може вивчити основні кольори. Гра надає широких можливостей для творчості малюка.

Toca Hair Salon 2 v1.0.2 Full Apk Free Download

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!