Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Блог 4Mamas-автор: Галина Буділова

4Mamas-автор: Галина Буділова

Сьогодні з вами буде Буділова Галина Олегівна — дитяча письменниця, автор збірки колискових «На добраніч, Сонечко!».

Книги, що вийшли друком у проекті «4mamas»:

 

«Хто вкрав у Зебри смужки? Чарівні казки з терапевтичним ефектом»

Освіта, нагороди

 

2013 року отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Переклад» Київського національного лінгвістичного університету.

Фіналістка конкурсу позитивних історій «Одного разу в аптеці» Аптечної професійної асоціації 2017 року та переможниця конкурсу нарисів «Моя київська родина», що проводила Спілка жінок міста Києва з нагоди Міжнародного дня сім’ї 2017 року.

Практичний досвід, де і кім працюєте?

 

Працюю перекладачем та журналістом. Пишу для різноманітних Інтернет-видань, а також до друкованих видань, зокрема газети ВР України «Голос України», журналу “Pink” та міжнародного видання “The Glam Luxury Lifestyle Magazine

Скільки у вас дітей? Який вік дітей?

 

Я мама синочка Леоніда, йому 2,4

Що вас підштовхнуло до написання книги?

 

Спочатку були казки… Я не добирала спеціально якісь теми, а просто писала про те, що хотіла б донести до свого малюка, коли він підросте. Потім долучився психолог, тоді мої казки перетворилися на справжній посібник для батьків і дітей, що в ігровій формі допоможе родинам, які практикують усвідомлене батьківство і хочуть бути ближчими зі своїми дітьми.

 

Яких принципів виховання власних дітей ви дотримуєте?

 

Найперше і найголовніше — я завжди починаю із себе. Я виховую щодня не лише дитину, але і себе. Я аналізую свої вчинки та свої думки, я ставлюся до малюка з повагою, намагаюсь із самого дитинства закласти базові принципи здорової комунікації: мій син знає, що я завжди перепрошу у нього, якщо зірвалась і нагримала, наприклад. І він так само вчинить, якщо приходить товстенька Капризулька… Я вчу сина, що всі питання можна розв’язати завдяки переговорам, а ще — що в кожного з нас є власний простір і його можна і потрібно захищати.

Також я виховую сина Ленні мультилінгвом. З 10 місяців ми почали спілкуватися з ним англійською. Наразі, у свої 2,4, він вільно спілкується англійською, російською, українською та трошки німецькою мовами.

Охарактеризуйте сучасних дітей одним словом

 

Прогресивні

Якби ви могли б дати батькам лише одну найціннішу пораду, що це було б?

 

Завжди починайте із себе. Дитина — це ваше дзеркало

Ваш профіль у соціальних мережах? (Бажано фейсбук та інстаграм) 

 

https://www.instagram.com/budilova_h/

https://www.facebook.com/halyna.telychuk

Ваш девіз

Не те, щоб девіз, але свято вірю в те, що все в наших руках. Ще мені подобається фраза Джона Леннона: “Everything will be okay in the end. If it’s not okay, it’s not the end”.

Зрештою все буде добре. Якщо ще не все добре, отже, це ще не кінець.

ТОП-5 книг, що ви порадили б прочитати всім батькам

 

Л. Петрановская «Тайная опора: привязанность в жизни ребенка»

Ю. Гиппенрейтер «Общаться с ребенком. Как?»

П. Друкерман «Французские дети не плюются едой»

А. Левадная «Доктор_аннамама, у меня вопрос: как сохранить здоровье ребенка?»

А. Быкова «Самостоятельный ребенок, или Как стать “ленивой мамой”»

Як ви долаєте складнощі у вихованні власних дітей?

 

Я нагадую собі, що я теж була маленькою. Я згадую емоції, що я переживала в дитинстві, від чого мені було неприємно і боляче. Ми всі це пам’ятаємо, варто тільки зупинитись і заглибитись у себе.

Ще я читаю різноманітних психологів, але ніколи не вірю всьому, не створюю собі кумирів. Вірю, що лише ми знаємо найкраще свою дитину і себе самого, тому лише ми здатні ухвалювати рішення стосовно її виховання.

 

 

 

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!