Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

5 досліджень, про які повинні знати всі батьки

18.09.2020

Чи правильно ми виховуємо дітей? Чи варто проявляти до них суворість? Чим зайнятися разом з дитиною? Чи потрібно вкладати її спати рано, якщо самі ви «сова»? Ми вибрали кілька досліджень, корисних для батьків.

Детальніше

10 способів допомогти дитині впоратися зі стресом

17.09.2020

Похмурими осінніми днями пустотливі діти перетворюються на вичавлені «лимончики»: змінюється розклад дня, починається навчання й додаткові заняття, а вільний час помітно зменшується. На цьому фоні розвиваються стреси, які дитина здатна накопичувати. Тому дуже важливо знаходити шляхи подолання цього відчуття та створювати атмосферу, яка не буде давати дитячому стресу жодних шансів для розвитку.

Детальніше

4 типи прив’язаності у сім’ї та їхній вплив на доросле життя

16.09.2020

Напевно, ви помічали, що одні люди легко налагоджують стосунки, а іншим хронічно «не щастить». Причини приховані у дитинстві: стосунки батьків та дитини є першим і головним її взірцем близьких взаємин. Психологи умовно виокремлюють 4 типи прив’язаності.

Детальніше

6 способів зруйнувати самооцінку дитини і навіть не помітити цього

15.09.2020

Висока самооцінка необхідна дитині, щоб давати опір хуліганам, добре вчитися і взагалі радіти життю. На жаль, деякі життєві ситуації руйнують її. Як на це можуть негативно вплинути батьки?

Детальніше

Як виховувати єдину дитину та уникнути поширених помилок

14.09.2020

Ще у минулому сторіччі, лише 10 % сімей мали одну дитину. Ці 10 % вважали зіпсованими, розбещеними та невмілими. За останні 20 років ситуація змінилася. Сьогодні близько 20 % дітей не мають братиків чи сестричок. Щоб уникнути помилок у вихованні єдиної дитини, ми підготували низку стратегічних рекомендацій. Попереджений, отже озброєний!

Детальніше

5 причин залишити образи на батьків у дитинстві та стати щасливими

13.09.2020

Недарма кажуть, що все починається з дитинства. І нерідко ми, вже дорослі люди, звинувачуємо своїх батьків і накопичуємо образи на них. Але треба вміти пробачати, залишати образи в минулому й повністю брати відповідальність за своє щастя на себе.

Детальніше

13 дієвих фраз, що дійсно допомагають дитині заспокоїтися

12.09.2020

Коли дитина перебуває у стані тривожності, іноді складно дібрати дієві слова, які б допомогли заспокоїтися. Пропонуємо 13 фраз, що стануть у пригоді, коли дитина відчує негативні емоції.

Детальніше

Як виростити розумну дитину: 7 порад для розвитку критичного мислення

10.09.2020

Будь-які відповідальні батьки намагаються виростити дитину не тільки здоровою, чуйною та вихованою, але й розумною. Розвинуте мислення стане в пригоді вже у дитсадку, не кажучи про школу чи прогулянки на вулиці. Подальша освіта та кар’єра теж залежать від ментальних навичок, і саме критичне мислення відіграє з-поміж них ключову роль. Що саме дає критичність та як її розвинути у дитини?

Детальніше

Найсильніше слово, щоб домогтися співпраці з дитиною

09.09.2020

До дев’яти років у дітей, зазвичай, ще дуже слабо сформоване почуття власного «Я». Постійно командуючи дитиною, ми будуємо стіну між собою і сином або дочкою замість того, щоб зміцнювати природний зв’язок, який існує між батьками і дітьми.

Детальніше

7 «не можна» у вихованні дитини

08.09.2020

Твердість і наполегливість — це важливі речі у вихованні дитини. Проте часто батьки бідкаються від однієї крайності до іншої, забуваючи про «правило золотої середини». Ми підготували для вас 7 рекомендацій, що допоможуть вибудувати розумні межі для дитини.

Детальніше


Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!