Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

Емоційне вигорання батьків: що робити, коли ти «на нулі»

18.07.2020

Так чи інакше, але симптоми емоційного вигорання є у багатьох батьків. Іноді ми просто не можемо зрозуміти причину свого виснаження: ніби і спиш добре, але на ранок прокидаєшся млявим. Знайомо? Ми вирішили дізнатися більше про природу емоційного вигорання у батьків і звернулися до матеріалів психолога Людмили Петрановської.

Детальніше

Слухняні діти: які наслідки ховаються за цим поняттям?

17.07.2020

Показник гарного виховання для багатьох батьків — слухняність дитини. Слухняна дитина — це зручна дитина. Вона не бігає, не кричить, не шкодить. Та чи щаслива вона? Слухняні діти виконують усе, що кажуть дорослі, але позбавляються головного — свободи. До чого ж може призвести суворе виховання?

Детальніше

10 ПОМИЛОК, яких припускаються батьки у дитячому садку

16.07.2020

До дитячого садка слід готувати не лише дитину, але й готуватися самим батькам. Це забезпечить ваш комфорт і благополуччя дитини. Розгляньмо декілька правил, про які необхідно пам’ятати батькам дошкільнят.

Детальніше

Сексуальна безпека: як захистити свою дитину?

15.07.2020

У лютому в Києві поліція затримала 51-річного організатора порно-студії. Звичайна квартира у багатоверхівці… Знімання та розповсюдження фото- та відеоматеріалів порнографічного характеру. Жахає лише вік виконавець «головних ролей» — дівчата від 7 до 13 років.

Детальніше

Токсичні батьки. Хто вони? Як вони руйнують життя дітям не усвідомлюючи цього?

14.07.2020

Виховання — це непроста справа, тому дорікати батькам у «неідеальності» недоречно. Перетнути межу між помилками у вихованні та відвертим «шкідництвом» дуже просто. Тому ми хочемо розповісти про токсичні моделі поведінки батьків, які шкодять психіці дитини і залишаються тягарем на усе життя.

Детальніше

Найнестерпніший вік дитини: 3, 6 чи 14?

13.07.2020

Ще до того, як стати батькам, ви неодноразово чули від досвідчених матусь про «той самий найстрашніший вік дитини», коли потрібно оптом запастися валеріанкою та практикувати дзен. Чому деякий період дорослішання дитини здається нам найважчим? Чи насправді такі вже страшні ті кризи?

Детальніше

7 речей, які краще не робити мамі у присутності дитини

12.07.2020

Мама — це приклад для наслідування. Тож щоб виховання дійсно було результативним, у першу чергу стежити потрібно за собою. Ми підготували серію ілюстрацій, що допоможуть вам вчасно зупинитися, аби власним прикладом не сформувати губну звичку у дитини. 

Детальніше

Як навчитися розуміти дитину?

11.07.2020

Чимало батьків мають свій головний біль — нерозуміння дитини. Здається, що вже всі рекомендації виконані, стратегії задіяні, першочергові потреби задовільні, але… дитина однаково капризує. Що не так? Ну ж бо разом з’ясуємо, як навчитися розуміти маленьку особистість. 

Детальніше

Як просити про допомогу без докорів сумління

10.07.2020

Ну ж бо пригадаємо, коли востаннє ви про допомогу? Адже кожна молода матуся не те що втомлюється, інколи у неї бракує сил піднятися зранку з ліжка. Ми не говоримо про ситуацію із чоловіком, адже вважаємо, що піклування та виховання дитини — справа спільна. І чоловік нам не допомагає, а рівноправно розділяє обов’язки.

Детальніше

Помилятися — це нормально. Чому?

09.07.2020

Ми хочемо вберегти дитину від неприємностей, і тому, коли вона помиляється, реагуємо бурхливо, іноді навіть сваримо. Але якщо пристати на бік дитини, пригадати власні почуття з дитинства? Виявиться, що це не просто неприємно слухати — сваріння та покарання за помилки породжує страх помилок. А це шкідливо для розвитку. Чому помилки насправді — наші друзі? Читайте далі.

Детальніше


Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!