Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

Контейнування емоцій: що це за техніка та навіщо вона потрібна?

10.05.2022

Скільки ситуацій здатні спонукати дитину до складних переживань: гойдалка зайнята, друге морозиво не можна, улюблена іграшка зламалася… Саме тут батькам допоможе техніка контейнування емоцій.

Детальніше

Криком справі не допоможеш: як реагувати на неприйнятну поведінку дитину?

06.05.2022

Інколи терпець уривається, а інколи неприйнятна поведінка дитина застає зненацька. Ми не встигаємо поміркувати та вирішити, як краще вчинити. Тому частіше вдаємося до підвищеного тону, погроз, маніпуляцій. Добре, що більшість чудово розуміє, що такі дії є неприйнятними у вихованні. Як краще реагувати на неприйнятну поведінку дитини?

Детальніше

Примхи, істерики та негативізм: як не виховувати дитину розпещеною?

03.05.2022

Діти народжуються з уже закладеними у них рисами характеру. Маленькі особистості з перших днів життя різняться між собою: хтось спокійно спить у своєму ліжечку, хтось демонструє всі децибели свого баритону, комусь до вподоби купання, а інші полюбляють ніжний масаж від мами.

Детальніше

Про прийняття дитячої поведінки

22.04.2022

Що означає приймати поведінку дитину, з усіма особливостями її характеру? Це не просто позитивне ставлення. Це у першу чергу розуміння того, що дитина — особистість. У неї свої вподобання, свої критерії подобається/не подобається, свої бажання. Є діти з якими легко, а є ті, з якими інколи доводиться не просто. Прийняття — це не про гарне ставлення до дитини у моменти, коли вона поводиться ідеально (з точки зору батьків). Прийняття — це безумовна любов, підтримка та розуміння дитини.

Детальніше

Статеве виховання різностатевих дітей різного віку

20.04.2022

Розмовляти з дітьми про статеве виховання потрібно розпочинати в дошкільному віці. Звісно ніколи не пізно розпочати це робити, якщо до цього моменту ви з певних причин уникали цієї теми. Як організувати статеве виховання, якщо в родині різностатеві діти різного віку? Ми зібрали для вас декілька простих порад.

Детальніше

Що робити, щоби дитина вам довіряла?

18.04.2022

Довіра у взаєминах з дитиною — одна з найголовніших речей. Інколи із цим можуть виникнути деякі складнощі. Що робити, щоби дитина вам довіряла? Ось декілька порад.

Детальніше

Як не переносити свій негативний досвід виховання на дитину?

16.04.2022

Як бути батьками? Цього не вчать у підручниках, у школі чи університеті. Так, можна відвідувати курси чи читати спеціальну літературу. Проте насправді ми часто керуємося тим, що нам добре знайомо, — власним досвідом.

Детальніше

Як пережити дитячу істерику?

14.04.2022

«Усе, що я хочу, — сісти поруч і також заплакати», — розповідає мама трирічного Марка. Дитяча істерика — стресова ситуація — як для малечі, так і для її батьків. Як пережити істерику дитину та зберегти власні нерви?

Детальніше

Як скласти розклад дня дитини?

12.04.2022

Планувати свій час — важлива складова сучасного життя. Від самого малечку потрібно залучати дитину до життя за розкладом, поступово залучаючи її в процес створення розпорядку. Для маленької дитини розклад дня — чинник, що забезпечує спокій та дарує відчуття безпеки. Малюкові важливо, щоб все було очікувано і відбувалося за звичним графіком.

Детальніше

АВА-терапія: що це та наскільки ефективна методика?

10.04.2022

Ми продовжуємо опрацьовувати ваші відповіді у великому анкетуванні від 4Mamas. Як і обіцяли, ми почали створювати контент, щоб допомогти вам знайти відповіді на питання, які вас непокоять. АВА-терапія — одне з них. Ми спробуємо коротко пояснити особливості методики.

Детальніше


Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!