Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

Як розбудити дитину вранці без сліз?

30.04.2021

Прокидатися рано складно. І коли сам не виспався, а тут ще й маленьку дитину потрібно розбудити — завдання здобуває примітку «100-й рівень». Сльози, негативізм, капризи, повільність. Хочеться просто сісти поруч із дитиною і… також поплакати.

Детальніше

Як робити домашнє завдання без сліз та конфліктів?

28.04.2021

Шкільне життя випробовує на міцність домашнім завданням. Плачуть усі: й батьки й діти. Чи можливо взагалі проходити через це без конфліктів, почуття провини за нестриманість, й дитячих сліз? Пропонуємо декілька порад, які полегшать виконання домашнього завдання для всієї родини.

Детальніше

Як виховати щасливу дитину в XXI сторіччі?

27.04.2021

Людство еволюціонує постійно. Кожне нове покоління потребує інших навичок та умінь, аби стати у майбутньому щасливим та самостійним дорослим. Що необхідно нашим дітям? Ми зібрали ТОП 9 порад від психологів.

Детальніше

Що повинна вміти дитина до настання підліткового віку?

25.04.2021

Коли настає період підліткового віку — система виховання переглядається. Дитина потребує більше свободи. Аби позбавити себе та підлітка у читанні нотацій, варто допомогти йому освоїти деякі навички до настання 12 років. Які? Розповідаємо далі.

Детальніше

Чому дітей так приваблює ТікТок?

24.04.2021

«А у тебе є ТікТок?» — питає у мене 8-річня племінниця. І дійсно, зараз не знайдеш дитину, яка б нічого не чула про цю соцмережу. Вони говорять про неї у школі, удома, вони хочуть самі знімати відео для ТікТоку. Що такого особливого у цій мережі?

Детальніше

Чому дитині нудно у школі?

22.04.2021

Пізнавати нове — природній інтерес. Від самого народження дитина вивчає навколишній світ та з натхненням дізнається дедалі нові факти. Та чому лише перетнувши поріг школи, дитина починає нудитися?

Детальніше

Чи потрібна суворість у вихованні?

21.04.2021

5 ознак того, що час умикати «поганого поліцейського»

Детальніше

Чи змушувати дитину перепрошувати?

19.04.2021

Звісно, вміти визнавати власну провину та вибачатися перед людиною, яку образив, добра навичка. Проте яким чином ми вчимо дитину нею користуватися?

Детальніше

Не говоріть це дитині, коли вона плаче

18.04.2021

Сльози дитини неминучі. З причиною та без вони трапляються повсякчас, іноді, якщо чесно, спричиняючи неабияке нервове напруження батьків. Особливо, коли це саме нервове напруження і без того ось-ось лусне. І як би складно не було, проте деякі слова краще зовсім не промовляти в адресу дитини. Які? Розглядаємо далі.

Детальніше

Нав’язливі звички: що робити, якщо дитина має неконтрольовані рухи

16.04.2021

Не одразу помічаєш, що твоя дитина має нав’язливі, часто повторювальні рухи. Коли ж це впадає в око, або чекаєте, що само мине, або починаєте сварити, соромити, й усіляко залякувати. Як-от «палець у носі застрягне» або «рука відпаде». Сьогодні відповідаємо на поширені питання батьків стосовно неконтрольованих рухів дитини.

Детальніше


Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!