Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

Руйнівні моделі поведінки під час виховання дитини

19.05.2020

У всіх «правил виховання дитини» є одна головна проблема: кожна дитина унікальна, тому вимагає особливого підходу. Тому універсального підходу до всіх бути не може. Справжнє виховання залежить від того, якою батьки хочуть бачити свою дитину. Є певний образ людини, яку приймає суспільство, яка є успішною. Зважаючи на цей образ, формуються моделі поведінки, а також заборони на небажану поведінку.

Детальніше

ТОП-10 рішень, що зберігають час та нерви батьків

18.05.2020

Іноді не завадить удатися до маленьких хитрощів! Щоб не витрачати сили зайвий раз, спробуйте такі поради.

Детальніше

Балуємо дітей правильно

17.05.2020

Єдині на світі створіння, родичі яких починають непокоїтися, коли їм занадто добре, — це діти. «Ось тобі таблиця множення. Від неї, на відміну від солодкої вати, нічого не злипниться». Перед очима завжди постають страшні кадри, що дитина так і проведе все життя із ігровою приставкою у руках, так і сидітиме за святковим столом із пальцем у носі і запитанням «Чому у пташки не ростуть зубки?».

Детальніше

Роль батька у вихованні дівчинки

15.05.2020

«Зазвичай усі чоловіки хочуть мати сина, але коли у них народжується донька, виявляється, що вони більше її люблять», — сказала одного разу мені знайома, мати однорічної дівчинки. Швидше за все, вона мала на увазі, що за доньку чоловіки більше хвилюються і більше її оберігають, ніж за сина.

Детальніше

П’ять основних умов успішного виховання

14.05.2020

Увага та впевненість. Приділяйте дитині достатньо уваги та не сумнівайтеся в ній.

Детальніше

7 головних помилок у вихованні дітей

13.05.2020

Батьки витрачають купу сил і енергії на те, щоб дати своїм дітям найкраще. На жаль, надмірна любов і турбота про дітей часто перешкоджають розвитку в них самостійності, відповідальності і лідерських здібностей.

Детальніше

9 речей, які я не збиралася робити

12.05.2020

Бути хорошими батьками просто — до тих пір, поки у вас не з’являться власні діти. Поки в мене не було трьох, я давала дуже слушні поради. Я точно знала, якою я буду матір’ю, що робитиму в кожному конкретному випадку і чого не робитиму. Потім вони народилися, і виявилося, що бути матір’ю — це найскладніша робота на землі. Ось чого я не збиралася робити ні за що і ніколи.

Детальніше

Батьки-нарциси і слова, що нас калічать

11.05.2020

Отримав срібну медаль на змаганнях, прийшов до батьків, щоб поділитися радістю, а вони чомусь не задоволені. Знайомо? І таке відбувається протягом життя. «Не погано, але ось наприклад у моєї колежанки син — бізнесмен, одружений і має двох дітей». Що ж, вітаємо, ваші батьки — нарциси.

Детальніше

Як сказати, аби дитина вас почула?

10.05.2020

Чому діти нас не чують?

Детальніше

Коли емоції зашкалюють: як стримувати свої негативні емоції та не кричати на дитину

09.05.2020

Агресивна поведінка стосовно дитини має безліч причин: поведінку унаслідували від власних батьків, негаразди на роботі, проблеми в особистому житті… Список можна продовжувати і продовжувати. Ми живемо у час, коли стрес став звичайною справою, а майже кожна 3-тя людина час від часу страждає від депресії.

Детальніше


Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!