Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

Що робити, якщо все погано: складні ситуації виховання

15.09.2019

За відомим висловом «Діти — це квіти життя» деякі батьки додають, що ніхто, на жаль, не вчив їх «вирощувати ці квіти». Які почуття переживають мами і татусі, невдоволені результатами своєї виховної праці? Зневіру, відчуття провини, невпевненість у тому, що вони робитимуть далі, безпорадність і навіть злість. На щастя, для подолання всіх поширених проблем існують методи, важливо лише знати деякі хитрощі їхнього застосування!

Детальніше

Не заважайте дітям вам допомагати

14.09.2019

Багато хто вважає, що єдиний спосіб спонукати дитину допомагати вам, — змусити її. Чому у нас сформувалося саме таке уявлення? Бо ми ставимося до хатньої роботи як до чогось такого, що не подобається. І такий погляд ми транслюємо нашим дітям.

Детальніше

Навіщо потрібен ранній розвиток вашій дитині?

13.09.2019

Сяюча матуся із захопленням розповідає подрузі, що її син у два роки вже може висловлюватися складними реченнями. А батько хвалиться, що його донька легко лічить до ста. Ось вам і результати занять із раннього розвитку. Та чи не зарано радіти?

Детальніше

Як правильно вибачатися перед дитиною?

12.09.2019

Діти завжди вчаться на прикладі батьків. Якщо ми помилилися, завдали болю маленькій особистості, то неодмінно потрібно вміти визнавати свою помилку та перепросити. За що потрібно вибачатися перед дитиною?

Детальніше

Як відірвати дитину від гаджета?

11.09.2019

Наші діти — це нове покоління, яке не уявляє свого життя без Інтернету. Нас, як батьків, це непокоїть, бо наше дитинство проходило зовсім інакше. Як правильно реагувати — ми не знаємо. Питань при цьому постає безліч.

Детальніше

Чи потрібно змушувати дитину ділитися іграшками?

10.09.2019

«Оленко, ти хороша дівчинка, не будь жадібною. Дай Максиму свого зайчика. Тобі ж не шкода?» 

Детальніше

Ми забули, як це бути чоловіком та жінко

09.09.2019

Діти — це найдорожчій скарб у нашому житті. Часто ми ставимо потреби та бажання дитини у центр родинного всесвіту. Ми забуваємо, що подобається нам, про що ми мріємо, що хочемо. Своєю головною метою ми вбачаємо благополуччя та щастя своїх дітей. А що дорослі? 

Детальніше

Їжа, як вирок. Як ми травмуємо своїх дітей?

08.09.2019

Цілі покоління дітей виховані на культі насильницького годування. Єдиний зарахований результат — це порожня тарілка. «Нагодувати будь-якою ціною». Що це? Прояв любові? Генетична пам’ять предків? Особливості менталітету? І здається, що здоровий глузд проти цього насилля, але з іншого боку…

Детальніше

10 звичок, що допоможуть підготувати дитину до життя

07.09.2019

Існує багато речей, які потрібно вкласти у формування дитячої особистості. Наше головне завдання: підготувати їх до самостійного щасливого життя. Ми зібрали 10 звичок, що неодмінно знадобляться вашій дитині у житті! 

Детальніше

5 стратегій дій, коли одного «Ні!» замало

06.09.2019

Повередувати — свято для наших дітей. Як же вони люблять випрошувати щось у батьків: від дрібнички до можливості пограти на телефоні. Не завжди вдається все припинити одним батьківським «Ні!». Інколи малеча дуже наполеглива. 

Детальніше


Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!