Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

Фінансові ігри для дітей 6–8 років

22.06.2021

Ні для кого не секрет, що дітей краще навчати за допомогою ігор, адже це найкраще дитяче заняття. Тому якщо для вас важливо навчити свою дитину поводитися з грошима, правильно їх розподіляти і витрачати, то зробіть це за допомогою ігор. Навіть шестирічні-восьмирічні діти краще засвоять знання в процесі гри, хоча вже розрізняють поняття гри й навчання.

Детальніше

Як спілкуватися з дитиною, коли вона використовує сарказм?

20.06.2021

Дорослішаючи, діти дедалі більше використовують різні манери спілкування. І якщо дорослі вміють знайти час та місце для такого іронічного жанру як сарказм, то діти зазвичай використовують його, «бо вміють». Часто це виглядає як зневага до інших, або звичайне буркотіння чи незадоволення. Насправді сарказм сарказму не рівня. Він також буває різним. Іноді таким чином дитина може впоратися з емоціями гніву. Й тоді вже краще так, ніж жбурляти речі чи підвищувати голос.

Детальніше

Як спілкуватися з дитиною без заборон та криків: 6 порад для батьків

18.06.2021

Як спілкуватися з дитиною, коли вона, наприклад, жбурляє іграшки чи бажає обідати лише солодким? Тільки «ні» замало. Та й узагалі слова з негативним сенсом не спрацьовують. Натомість ми пропонуємо перейти на бік позитивного виховання. Як? Ділимося з вами секретами.

Детальніше

Як розповісти дитині про хороші та погані секрети?

16.06.2021

Дітям важко зрозуміти, що деякі дорослі можуть використовувати їх довіру зі своєю метою, а ще часто трапляється так, що малюки розповідають секрети своєї родини іншим, не розуміючи, чому деяка інформація має залишатися лише між членами сім’ї. Ми підготували статтю, що допоможе пояснити дитині важливі поняття конфіденційної інформації.

Детальніше

Як постійні заборони впливають на розвиток психіки дитини?

14.06.2021

Перебуваючи повсякчас на дитячому майданчику, спостерігаєш за мамами, які без зупину кричать дитині: «Встань! Не сиди на піску!», «Не лізь туди!», «Не роби так!», «Не біжи!». Суцільний «НЕ» марафон.

Детальніше

Як вплинути на формування поведінки дитини?

12.06.2021

Батьки інколи скаржаться, що не можуть впоратися з поганою поведінкою дитини. Усе не так і все не те. Дитина вередує, улаштовує істерики і робить усе наче «на зло». Насправді слід лише змінити власну систему виховання, або внести деякі зміни. Які? Розповідаємо далі.

Детальніше

Не одним лиш «Обережно!»: як розповісти дитині про безпеку

10.06.2021

Якщо на хвилинку замислитися й пригадати, які слова найчастіше ви говорили дитині за минулий день, то слово «Обережно!» неодмінно лідируватиме. Не має нічого кримінального у тому, що ми хочемо убезпечити дитину від загроз. Але як тоді вона навчиться ризикувати й помилятися? Адже це теж важливо для формування особистості.

Детальніше

Збережіть собі цей список: що не можна забороняти дитині

08.06.2021

Висловлювати емоції.

Голосно співати, сміятися, верещати, бігати, стрибати, плакати, ображатися й гніватися. Дозвольте їй учитися відчувати різні емоції й скеровувати їх. Підтримуйте й перебувайте поруч, проте не забороняйте виражати почуття так, як дитина може.

Детальніше

Діти та гаджети: як відірвати від екрану без криків

06.06.2021

Уявіть, що ви з нетерпінням чекали якоїсь передачі / фільму / серіалу / футбольного матчу, аж тут вимикають електрику. Що б ви відчули? Швидше за все, це був би емоційний сплеск: від очікування й задоволення — до гніву й роздратування. Те саме відбувається, коли ми самі влаштовуємо дитині такі «стрибки» емоцій.

Детальніше

4 поради, як не зростити ледаря у дитині

04.06.2021

Усі ми бачимо своїх дітей у майбутньому цілеспрямованими, успішними й активними. Як запобігти розвитку у маленькій особистості лінощів та відсутності бажання взагалі щось робити? Пропонуємо чотири рекомендації, які неодмінно вам знадобляться!

Детальніше


Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!