Чому так важливо займатися з дитиною 6–7 років фінансовим розвитком? Початок шкільного життя — це перші кроки дитини до справжньої самостійності. Фінансова самостійність — це невід’ємна складова цілого. Дитина має вміти порахувати: скільки грошей їй заплатити у їдальні (якщо вона забажає щось купити); чи правильно їй дали решту; скільки слід відкладати щодня, аби накопичити з кишенькових грошей на ролики?
Детальніше
Корисні статті з виховання
-
Ігри та вправи для розвитку фінансової грамотності дітей 6-7 років
14.07.2023 -
Як навчити дитину рахувати: простий гайд для батьків від онлайн-школи Mathema
27.04.2023Як навчити дітей рахувати в межах 100. Поради від онлайн-школи математики Mathema.
-
Made in Ukraine: українські мультфільми для всієї родини
11.04.2023Дедалі більше наше серце лине до українського контенту. У кожній пісні, фільмі та книжці передаються наша культура, цінності, автентичність. Ми хочемо поділитися з вами добіркою мультфільмів від українських творців. Переглядайте разом із дітьми та насолоджуйтеся рідним українським контентом.
-
Новий рік під час війни: ідея для проведення дистанційного свята з учнями 1–11-х класів
09.12.2022Маленькі зображення однокласників на екрані комп’ютера під час онлайн-уроків: саме в таких умовах живуть тисячі дітей. Без змоги зустрітися, погомоніти, побешкетувати. Війна роз’єднала цілі класи. Діти та вчителі роз’їхалися Україною і далеко за її межами. І коли станеться та сама заповітна зустріч — не знає ніхто. Але ж Новий рік створено для див. Чи не так?
-
4mamas - книги для гармонійного розвитку вашої дитини
-
«Візьміть себе на ручки»: де брати ресурс, щоб підтримувати себе і дитину?
14.10.2022Любити, розуміти, контейнувати, співчувати й приймати. Нашим дітям зараз вкрай потрібна наша емоційна підтримка та допомога. Але щоб «віддавати» потрібно в першу чергу самій бути наповненою, бути в ресурсі. Як? Піклуванням про себе!
-
Контейнування емоцій: що це за техніка та навіщо вона потрібна?
10.05.2022Скільки ситуацій здатні спонукати дитину до складних переживань: гойдалка зайнята, друге морозиво не можна, улюблена іграшка зламалася… Саме тут батькам допоможе техніка контейнування емоцій.