Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

Правила спілкування дітей із незнайомцями

23.10.2019

Діти від природи дуже відкриті та привітні. Вони не усвідомлюють, що не всі дорослі хороші, що їм можуть завдати болю. Про дитячу доброту та щирість відомо всім, а шахраям і педофілам у першу чергу.

Детальніше

7 ігор удома за поганої погоди

22.10.2019

Погана погода за вікном — не привід нудьгувати та втуплюватися у планшет чи телевізор. Пропонуємо добірку простих та веселих ігор для дітей та батьків, що заповнять похмурий день яскравими кольорами та приємними емоціями!

Детальніше

Методика Масару Ібуки: чи справді після трьох уже пізно?

21.10.2019

Ім’я Масару Ібуки знайоме водночас тим, хто вивчає ранній розвиток дітей, і тим, хто цікавиться електронікою. Масару Ібука — інженер-винахідник, один із співзасновників корпорації Sony. Ще з юності його називали генієм, тому не дивно, що досягши неймовірних успіхів у житті, він замислився над питаннями природи геніальності. Його книга «Після трьох уже пізно», видана 1971 року, започаткувала нову систему раннього виховання.

Детальніше

9 помилок батьків, які відвертають першокласників від шкільного навчання

20.10.2019

Коли першокласники стикаються з першими труднощами, їхнє подальше ставлення до навчання формують саме батьки. А ті іноді навіть не помічають, що і яким тоном вони кажуть стосовно навчання. Коментувати дії педагогів, сумніватися у раціональності системи освіти загалом та окремих вимог…

Детальніше

25 недорогих способів зайняти дитину, коли вона знудилася

19.10.2019

Бути батьком означає бути кмітливим.

Особливо круто, коли це вдається зробити не витративши грошей. Пропонуємо вашій увазі добірку, але водночас простих способів зайняти дітей.

Детальніше

Прощання з підгузками: 8 ознак того, що дитину час привчати до горщика

18.10.2019

Розвиток кожної дитини індивідуальний і перехід на новий етап варіює за строками у місяці, а іноді й роки. Перехід від підгузок до горщика — один з таких етапів; на жаль, привчити дитину до нього неможливо доти, поки вона не буде психофізично готова. На щастя, є ознаки, за якими можна визначити, що вже настав час для горщика.

Детальніше

11 способів заспокоїти дитину, яка плаче

16.10.2019

Батьки знають, що для немовлят плач — це основний спосіб спілкування. Коли дитина трішки підростає, дорослі очікують, що тепер вона краще володіє емоціями. Це не так. Як правильно реагувати і як заспокоїти дитину, розповіла позитивний психолог Рене Джайн.

Детальніше

Дитина робить уроки самостійно — це недосяжна мрія чи реальність?

15.10.2019

Часто батьки настільки турбуються про оцінки своїх дітей, що не помічають, як починають проходити знову шкільну програму разом зі своєю дитиною. Мами спілкуються одна з одною щодо того, як розв’язувати  сьогоднішню задачу з математики, телефонують учителям, щоб дізнатися про домашні завдання.

Детальніше

Шпаргалка для батьків: Основні вікові кризи у житті дитини

14.10.2019

Пропонуємо турботливим батькам ознайомитись з причинами, ознаками та порадами щодо подолання дитячих криз на різних етапах взросління.

Детальніше

Як легко придумувати казки з дитиною за порадами Джанні Родарі

13.10.2019

Іноді після важкого дня складно перемикнути розум на казковий лад. А дитина зі своїм дивовижним світосприйняттям вимагає історій, сповнених чудес… Дорослим допоможуть поради одного з найбільш славетних казкарів світу — Джанні Родарі!

Детальніше


Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!