Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

Статеве виховання різностатевих дітей різного віку

20.04.2022

Розмовляти з дітьми про статеве виховання потрібно розпочинати в дошкільному віці. Звісно ніколи не пізно розпочати це робити, якщо до цього моменту ви з певних причин уникали цієї теми. Як організувати статеве виховання, якщо в родині різностатеві діти різного віку? Ми зібрали для вас декілька простих порад.

Детальніше

Що робити, щоби дитина вам довіряла?

18.04.2022

Довіра у взаєминах з дитиною — одна з найголовніших речей. Інколи із цим можуть виникнути деякі складнощі. Що робити, щоби дитина вам довіряла? Ось декілька порад.

Детальніше

Як не переносити свій негативний досвід виховання на дитину?

16.04.2022

Як бути батьками? Цього не вчать у підручниках, у школі чи університеті. Так, можна відвідувати курси чи читати спеціальну літературу. Проте насправді ми часто керуємося тим, що нам добре знайомо, — власним досвідом.

Детальніше

Як пережити дитячу істерику?

14.04.2022

«Усе, що я хочу, — сісти поруч і також заплакати», — розповідає мама трирічного Марка. Дитяча істерика — стресова ситуація — як для малечі, так і для її батьків. Як пережити істерику дитину та зберегти власні нерви?

Детальніше

Як скласти розклад дня дитини?

12.04.2022

Планувати свій час — важлива складова сучасного життя. Від самого малечку потрібно залучати дитину до життя за розкладом, поступово залучаючи її в процес створення розпорядку. Для маленької дитини розклад дня — чинник, що забезпечує спокій та дарує відчуття безпеки. Малюкові важливо, щоб все було очікувано і відбувалося за звичним графіком.

Детальніше

АВА-терапія: що це та наскільки ефективна методика?

10.04.2022

Ми продовжуємо опрацьовувати ваші відповіді у великому анкетуванні від 4Mamas. Як і обіцяли, ми почали створювати контент, щоб допомогти вам знайти відповіді на питання, які вас непокоять. АВА-терапія — одне з них. Ми спробуємо коротко пояснити особливості методики.

Детальніше

6 порад, як зберегти позитивне ставлення дитини до садочка

08.04.2022

Коли здавалося б тільки-но налаштували розклад дня, дитина із задоволенням біжить зранку до дитячого садка, аж раптом… Канікули чи хвороба, через яку доводиться все пропускати.

Детальніше

Як сформувати дружні стосунки між братами та сестрами?

06.04.2022

«Ти мені набридла! Йди звідси!» — такими люб’язностями часто обмінюються діти в родині. Але ж батьки прагнуть, щоб усі в сім’ї поважали одне одного, а місця ворожнечі й зовсім не залишилося. Що робити, аби уникнути або хоча б мінімізувати сварки дітей одне з одним?

Детальніше

Де межа між любов’ю та вседозволеністю?

04.04.2022

Дозволити чи заборонити? Це непокоїть усіх батьків. Хтось убачає у заборонах обмеження для розвитку дитини, інші гадають, що дитина без заборон стає розбещеною. Як діяти правильно?

Детальніше

5 фраз, що допоможуть підтримати дитину в складній ситуації

02.04.2022

Уміння впоратися зі складнощами не формується саме по собі. Щоб збудувати міцний фундамент сильної особистості, спочатку треба закласти цеглинку за цеглинкою — своєю підтримкою. Батьки проходять разом з дитиною все: від забитої колінки до першого кохання. І саме дорослим під силу навчити малечу гідно проходити крізь непрості моменти і зневірюватися. Ділимося простими фразами, що допоможуть підтримати дитину в складній ситуації.

Детальніше


Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!