Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

6 способів спілкуватися з дитиною по-справжньому

20.06.2019

Чимало батьків увечері дуже втомлені. Але дитина зростає швидко, щороку дедалі менше часу перебуватиме в сімейному колі. Як же насолодитися кожною миттю спілкування з дитиною?

Детальніше

У магазин без істерик

19.06.2019

Усі мами бояться  бути поганими. Цей страх переслідує їх від самого народження дитини. Вони не хочуть виглядати поганими в очах свекрух, подруг, чоловіка та усіх оточуючих.

Детальніше

Як підготувати психіку дитини до школи

18.06.2019

Ваша дитина незабаром піде до школи. Для всієї сім’ї — це значна подія. Клопоти та хвилювання починаються задовго до цього дня. Батьків найчастіше турбує те, як дитина навчатиметься, чи полюбить школу, як потоваришує з новими друзями…

Детальніше

10 ігор на подолання дитячої агресії

17.06.2019

У віці 2–4 років малята іноді стають некерованими й агресивними. Пропонуємо вашій увазі кілька ігор, за допомогою яких можна допомогти дитині виплеснути негативні емоції.

Психологи стверджують, що шкідливо пригнічувати негативні емоції. Як діяти? Потрібно знайти для них вихід!

Детальніше

Розвивальні ігри в пісочниці

16.06.2019

Пропонуємо вам варіанти цікавих ігор з піском для дітей 3–5 років.

Детальніше

8 розвивальних усних ігор для дітей

15.06.2019

Нічим зайнятися вдома в непогоду, але не хочете, щоб діти нудьгували або сиділи в кімнатах з планшетами? Є чудовий вихід з такої ситуації — інтелектуальні усні ігри, що допоможуть мати гарне дозвілля та зайняти дітей корисною справою… і головне — без допомоги гаджетів!

Детальніше

Про що потрібно поговорити з дитиною, готуючи її до дитячого садка?

14.06.2019

Рекомендації батькам

Детальніше

Фінансова грамотність: як допомогти дитині вирости фінансово незалежною

13.06.2019

У сучасному світі невигідно бути фінансово безграмотним. Інколи навіть небезпечно. Особливо це стосується нашого майбутнього — молодого покоління. Адже дедалі більше їхню увагу привертають дорогі гаджети, яскраві вивіски та реклама. І все це в унісон кричить: «Обов’язково купи мене! Я тобі вкрай потрібен!».

Детальніше

8 принципів виховання щасливої дитини у ХХІ столітті

12.06.2019

Півсторіччя тому головним завданням батьків було нагодувати дітей та забезпечити їм дах над головою. Сьогодні перелік значно розширився. Але це не тільки численні розвивальні заняття, що навіть не головне. Щоб виростити щасливу людину у ХХІ столітті, потрібно дотримувати нескладних, але дуже важливих умов.

Детальніше

Ніколи не перепрошуй за це!

11.06.2019

Подавати своїм дітям приклад увічливості — це чудово, але іноді ввічливі люди перепрошують навіть за те, що не потребує перепрошень. Відмовившись від зайвих вибачень, ви здобудете лише більшу повагу від оточуючих та покажете дитині правильний приклад.

Детальніше

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!