Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

50 відтінків слова «мама»

13.03.2020

Мама. Так багато значень закладено у цьому слові. Мама, мамуля, ма, матуся… — скільки різних варіантів! Спробуємо проаналізувати кожне з них. 

Детальніше

Як навчитися дбати про себе? Три дієві практики для кожної жінки

12.03.2020

Що означає дбати про себе? Більшість обмежується доглядом за своєю зовнішністю: фітнес-клуби, салони краси, правильне харчування. Хоча насправді це поняття значно ширше…

Детальніше

Ігри, що позбавлять дитину тривоги та стресу

11.03.2020

«Та які у малюка можуть бути проблеми!» — зауважують деякі дорослі, і глибоко помиляються. Діти схильні переживати з будь-якого приводу більше, ніж дорослі, бо їм бракує досвіду життєвих ситуацій та навичок витримувати сильні почуття.

Детальніше

Чому бути мамою доньки настільки відповідально?

10.03.2020

Бути мамою складно. Бути мамою дівчинки — дуже складно. Бути мамою дівчинки після двох синів — особливо складно. Не те, щоби хлопцям було потрібно менше любові або турботи, але ростити маленьку дівчинку і рости поруч із нею — це особливе завдання. 

Детальніше

Ми не вміємо підтримувати одне одного

09.03.2020

Ми не вміємо підтримувати одне одного. У суспільстві закладено «пошкоджені» уявлення про те, чого насправді потребує людина, якій погано. Звісно, сучасний світ готовий прийти на допомогу — психологи та психотерапевти.

Детальніше

Ігри для формування особистості дитини

08.03.2020

Особистість людини — це складне утворення, формування і розвиток якого залежать від багатьох чинників. Провідну роль у розвитку особистості дитини відіграють дорослі, які навчають дитину правил поведінки, організовують її в особистих справах, власним прикладом демонструють моделі поведінки і способи оцінювання подій та явищ.

Детальніше

Закладіть у дитині фундамент… 7 навичок становлення особистості

07.03.2020

Роки раннього дитинства — це час, коли ми закладаємо перші зернятка майбутньої особистості. Цеглинка за цеглинкою ми вибудовуємо міцний фундамент, на якому поступово зростатиме та зміцнюватиметься свідома доросла людина. І все, що наразі потрібно для цього фундаменту, — це ваші, батьки, звички та якості. Ми відібрали 7 навичок, які, на нашу думку, відіграють важливу роль у вихованні дитини. 

Детальніше

Правило «3 хвилин», що змінить ваші взаємини із дитиною

06.03.2020

За лічені хвилини у вашому житті може все змінитися. 

Детальніше

Дитинство зі збитими кросівками та плямами від борщу

05.03.2020

Зауваження. Як часто ви їх робите своїм дітям? А собі? У гонитві за ілюзією ідеальності ми іноді позбавляємо себе простих моментів життя, сповнених певними промахами та … щастям. Хочемо поділитися з вами чудовою історією, на яку ми натрапили у мережі.

Детальніше

Як установити межі для дитини?

04.03.2020

Дитина приходить у цей світ, як чистий аркуш. Вона ще не знає, де їй спати, скільки та що їсти, який на смак диван, та що буде, якщо потягнути кота за хвіст. Усе це їй доведеться пізнати. 

Детальніше


Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!