Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

Чи знали ви, що нудьгування допомагає дітям розвиватися?

08.12.2020

Як часто батьки чують від школярів молодших класів: «Мені скучно! Я щось занудьгував. Що мені зробити? Іграшки не хочу. Перегляньмо мультфільми, пограймо у комп’ютерну гру! Пішли до торгового центру, у парк чи в цирк!» І мамо чи тато дуже часто дослухаються до своїх «маленьких командирів» і біжать розважати малюка або саджають дитину за телевізор, комп’ютер, аби вона припинила скиглити. Це велика помилка!

Детальніше

7 речей, що не можна робити відразу після їжі

06.12.2020

Перша й, напевно, найсумніша річ для курців,— це те, що куріння відразу після їжі категорично заборонене, тому що це дуже сильно шкодить здоров’ю. Експерти довели, що викурена сигарета відразу після приймання їжі відповідає тому, як якби ви викурили десять сигарет. Робіть висновки.

Детальніше

Як займатися фізичним розвитком дитини вдома?

02.12.2020

Упевнені, що ви неодмінно запишете свого малюка в майбутньому до спортивної секції, адже ви обов’язково дотримуєте думки, що спорт — це здоров’я. Але поки що дитина маленька, вона щойно пішла до дитсадка, а може, ще навіть його не відвідує. Фізкультура важлива у будь-якому віці, навіть у такому ранньому. Чому не розпочати б займатися нею вдома?

Детальніше

Як підготувати дитину до народження брата чи сестри?

21.11.2020

Батьки, які чекають на народження другої дитини, неминуче стикаються з необхідністю розповісти про цю подію першій дитині. Щоб подальші відносини між дітьми були гарними, приязними, варто завчасно продумати розмову та стратегію поведінки. Ми зібрали кращі поради, що допоможуть підготувати старшу дитину до майбутнього поповнення сім’ї.

Детальніше

Як сформувати особисті межі у спілкуванні з родичами та знайомими?

19.11.2020

Особисті психологічні та фізіологічні межі — важлива складова нашого психоемоційного здоров’я. Сказати тверде «ні!», коли твої межі порушують, навичка, яка потребує відточення.

Детальніше

Як розповісти дитині, хто насправді кладе іграшки під ялинку?

18.11.2020

Рано чи пізно це трапляється. Якщо не ви, то друзі вашої дитини одного разу розголосять їй цей страшний секрет — подарунки на Різдвяні свята дарують батьки. У кожної родини свій святковий персонаж: Санта Клаус, Святий Миколай, Дід Мороз. Ми не будемо торкатися цього вибору. Але суть залишається одна. Якщо ви гадаєте, що ваша дитина готова до цієї розмови, як усе пояснити правильно? Пропонуємо 5 важливих пунктів.

Детальніше

ІГРИ ДЛЯ ЗИМИ

17.11.2020

Як добре, що настала зима! Чистий сніжок, морозець, слизькі крижані гірки піднімають настрій! Сніг — це найголовніше! Можна стільки різноманітних ігор вигадати! І взагалі, зимові забави — це окрема тема.

Детальніше

ТОП-12 ігор для емоційного розвитку дитини

16.11.2020

Щодня і дорослі, й малюки переживають різноманітні емоції — як приємні, так і негативні. Тож дуже важливим завданням для батьків є навчити малюка розпізнавати емоції, виражати їх, розуміти емоції інших.

Запропоновані у рубриці ігри стануть у пригоді дорослим, які мають на меті збагатити досвід емоційних переживань дитини.

Детальніше

Як налаштувати дитину на навчання вдома без сліз?

15.11.2020

Випробовування дистанційним навчанням пройшли всі. Але наразі ніхто не запевняє, що батькам не доведеться знову зі сльозами усаджувати дитину за уроки. Ми підготували 9 складових, що допоможуть налаштувати дитину на навчання вдома. 

Детальніше

Що дитина має знати про свої права? Я та школа

14.11.2020

Ми підготували серію порад про права дитини, які ви маєте обговорити з нею та закріпити. Це дасть змогу сформувати у дитини особисті фізичні та психологічні кордони, навчить відстоювати власне право та дасть змогу уникнути багатьох неприємних ситуацій під час спілкування дитини з іншими.

Детальніше


Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!