Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

ТОП порад із кібербезпеки дітей

20.01.2020

Батьки чудово розуміють, що потрібно контролювати дитину в інтернеті. Але як конкретно це робити? На що звернути увагу? Пропонуємо 9 правил, які допоможуть убезпечити дитину у віртуальному світі. 

Детальніше

Чому батьківство й досі не нормалізовано в суспільстві?

19.01.2020

Годування дитини — таїнство. Не гоже годувати дитину посеред людного місця. У літаку пасажирів із дітьми постійно намагаються ізолювати від «нормальних людей». «Удома треба сидіти!» — лунає у слід тим, хто ще нещодавно вважався цілком нормальним громадянином, який міг ходити у музеї та їздити на метро. 

Детальніше

Тихі ігри перед сном

18.01.2020

Пропонуємо вашій увазі кілька ідей ігор для різновікових дітей, у які можна пограти перед сном для заспокоєння, а заодно розвинути мислення, пам’ять, мовлення, координацію рук.

Детальніше

ТОП-4 міфи про дітей та їхню освіту

17.01.2020

Домашнє завдання, мотивація до навчання, цікавість та розвиток. Що тільки не бентежить батьків, діти яких ходять до школи… Ми зібрали 5 найбільш поширених міфів, що стосуються навчання дітей. Можливо, ви зможете поглянути на ситуацію під зовсім іншим кутом.

Детальніше

3 неприпустимі батьківські помилки, що провокують дитячу істерику

16.01.2020

Істерика дитини виснажує маму і тата, завдає неприємностей близьким і незнайомим людям, яким довелося стати мимовільним свідком «феєричного вибуху» шаленого крику та агресивної поведінки малюка. Але більшість батьків навіть не помічають, як самі неправильними діями призводять до дитячих істерик. Які ці помилки?  

Детальніше

Сучасні батьки проводять із дітьми 104 хвилини на день

15.01.2020

Батьки з 11 розвинених країн світу взяли участь у дослідженні показників часу, що вони присвячують своїм дітям. Результати засвідчили, що сучасні мами й тата проводять зі своїми дітьми вдвічі більше часу, ніж це робили 50 років тому.

Детальніше

«Я виховую свого сина так, щоб він знав: чоловіки теж можуть плакати..»

14.01.2020

Блогерка Кейтлін Фладагер, мама двох дітей, написала зворушливий пост у Facebook. У ньому вона підтримала ідею про те, що хлопчикам можна плакати, а мамам можна їх утішати. Цей допис отримав 21 тисячу вподобань та був поширений 43 тисячі разів. Ми також хочемо поділитися ним з вами! 

Детальніше

Ігри з малюком у перші півроку життя

13.01.2020

Новонароджений хоча і зовсім крихітний, але вже є особистістю. Він має своє особливе мислення, властиве його віку, і розвивається відповідно до своїх особливостей, хоча нам і здається, що крім того, щоб їсти і спати, а ще хаотично розмахувати руками, він нічого не вміє.

Детальніше

Тато і мама: як запровадити рівні обов’язки з догляду за дитиною?

12.01.2020

Кожна родина розв’язує питання обов’язків самостійно. Ніхто не має право вказувати їм, що і як робити. Ми лише хочемо допомогти батькам зрозуміти, що рівні обов’язки — це не данина сучасним трендам про ґендерну рівність.

Детальніше

Яка насправді ціна жіночої праці?

11.01.2020

Друга індустріальна революція не лише повністю змінила технологію роботи виробництв, але дала змогу жінкам почати працювати та отримувати за це гроші. Проте, попри те, що відтоді жінки на рівні з чоловіками почали поповнювати родинний бюджет, обов’язки по господарству все ще покладаються лише на них.

Детальніше


Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!