Аплікації з кришечок

Аплікації з кришечок

Любите газовані напої? Тоді не поспішайте викидати кришки! З них вийде чудова та яскрава аплікація!

Вам знадобляться:
• ацетон;
• вата;
• кришки з пляшок;
• ножиці;
• кольоровий папір та картон;
• клей ПВА.

Розріжте лист картону на 4 частини. Візьміть будь-яку з них. 2 кришки переверніть кришку краями вгору, змастіть їх клеєм, прикладіть до картону. Нехай дитина капне зовсім трохи клею на зворотний бік кришок. З чорного паперу виріжте очі, приклейте їх симетрично на верхню частину кришки.

Тепер разом з малюком на аркуші картону або паперу іншого кольору накресліть 2 маленьких трикутника – це вуха кота. Саме його мордочку ви робите. Приклейте вуха на верхню частину голови. З цього самого паперу виріжте 3 невеликі вузькі смуги. Наклейте їх у центр мордочки навхрест. Такі забавні вуса вийшли у кота, зробленого з пластикової кришки.

Перетворіть лист картону в акваріум. Для цього візьміть 3-4 кришки, приклейте їх на картон. З паперу такого самого кольору, як і кришки, виріжте трикутник – це хвости риб. Приклейте його на своє місце, не забудьте прикріпити одне око, так як риби пливуть у профіль. З паперу зеленого кольору виріжте кілька хвилястих стрічок. Прикріпіть ці паперові водорості вертикально, приклейте 4-5 блискіток, і картина готова.

Дві кришки жовтого кольору перетворіть у курчат, одна буде його тулубом, друга –головою. Приклейте маленький трикутний носик, а з картону чорного кольору зробіть 2 невеликі тонкі ніжки.

Експериментуйте та робіть яскраві аплікації разом з дитиною! Зробіть спільний час веселим та цікавим!