Готуємо разом з дитиною

Готуємо разом з дитиною

Як порадувати свого маленького ласуна корисним та смачним напоєм? Вихід є — приготувати молочний коктейль. Ви можете зробити це разом з малюком.

Нам знадобиться молоко, морозиво пломбір і полуничний сироп.

Сироп ми приготуємо самі зі свіжої полуниці: для цього знадобиться 200 г ягід. Дитина сама може викласти полуницю в друшляк, промити в мийці, обібрати зелені хвостики. Хто буде різати полуницю — вирішіть між собою. Як правило, кухні економ класу роблять для дорослих, тому для зручності малюка оселіть в кухні невисокий табурет-підставку, щоб дитина без зусиль зміг дотягнутися до мийки, плити, шафки з тарілками.

Нарізану полуницю помістіть в металеву миску або невелику каструльку, засипте 2 ст.л. цукру. Залиште каструльку на повільному вогні до розм’якшення полуниці, вона повинна пустити сік. Коли кухня наповниться полуничним ароматом, вогонь слід вимкнути, а отриману полуничну масу розбити блендером до однорідності.

Дайте дитині мірну склянку і доручіть налити в неї 400 мл молока. Якщо на склянці для блендера нанесена шкала, то нехай це буде склянка від блендера. Потім додаємо 2 ст.л. пломбіру, 4 ст.л. полуничного сиропу. Мамі залишилося збити масу блендером, і на очах у дитини зі склянки виросте пишна молочна піна!

Не забудьте про естетику: високий келих, коктейльна трубочка зроблять ваше спільне творіння в кілька разів смачніше!