Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Гра «Швидко й правильно»

Потренуємо спритність. Як ви вважаєте, що це таке? Насправді, спритність — це вміння не розгубитися й швидко відповісти, причому саме влучно, а не навпаки, швидко відреагувати й виконати правильну дію. Тому потренуємо швидкість дитячої реакції.

Правила цієї гри такі: ведучий повідомляє, що зараз він говоритиме слова, почувши які потрібно виконувати певні дії. Наприклад, якщо ви домовилися, що граєте в «Літає — не літає», то коли ведучий називає предмет або об’єкт, що літає, дитина має підняти руки, а якщо той, що не літає, — тримати опущеним.

Один з варіантів цієї гри — чергування певних фізичних дій, що показуватиме ведучий. Секрет гри та її складність полягає в тому, що час від часу ведучий плутатиме гравців, називаючи одну дію, а показуючи зовсім іншу, — віддавати команду «руки вгору», але водночас розводити руки в сторони.

Спритність також можна потренувати звичайними загадками. Їх можна читати швидко, вимагаючи від дітей такої самої швидкої відповіді.Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!