Гра «Слоник»

Гра «Слоник»

Шановні батьки! Таку просту чудову іграшку ви можете виготовити для своїх дітей. Граючи, ми розвиваємо тактильні здібності, а отже, і розумові. Виготовити її дуже просто, а скільки радості й гарного настрою вам буде забезпечено!

Як грати зі слоником?

Кожний із гравців по черзі дістає зі слоника одну з фігурок і потім навпомацки знаходить таку саму. Якщо іншу фігурку знайдено неправильно, то обидві вертаються назад, і хід робить наступний учасник. Перемагає той, хто отримав більше фігурок.

Ця гра дуже корисна для розвитку дитини. По-перше, коли вона перебирає в мішечку різні фігурки, у такий спосіб тренуються дрібна моторика рук і сенсорика. По-друге, розвиваються мислення й уява, тренується пам’ять і вдосконалюється вміння визначати фігурку навпомацки.

Виготовляючи малюкові іграшки власноруч, батьки розвивають дитину. Однак будь-які іграшки приносять мало користі, якщо малюк грає з ними самостійно. Лише завдяки тісному взаємозв’язку батьків і дитини матимете позитивний результат.

Слоник власноруч приховує у собі безліч дрібних предметів і дитячих іграшок. Грати з таким слоником дуже просто: малюк засовує руку в «хобот» і намагається навпомацки визначити, що тримає.

Для виготовлення знадобляться:

 • коробка;
 • плівка-самоклейка;
 • кольоровий папір;
 • канцелярський ніж;
 • старий сірий реглан;
 • картон;
 • клей ПВА, клей-пістолет.

Послідовність виготовлення

 1. Візьміть відповідну коробку й обклейте її плівкою сірого кольору.
 2. За допомогою канцелярського ножа виріжте отвір для хобота (орієнтуйся на розмір своєї руки), зробіть прорізи для вух і хвоста.
 3. Для ніжок використовуйте картонні рулончики з-під туалетного паперу. Обклейте їх плівкою, задекоруйте трьома білими півколами, а потім приклейте їх до тулуба слоника.
 4. Відріжте від сірого реглана рукав і приклейте слоникові хобот за допомогою клею-пістолета. З іншого рукава виріжте широку довгу прямокутну смужку, складіть її навпіл і зшийте, а наприкінці зробіть вузлик — це майбутній хвостик слона.
 5. Зігніть картонний аркуш навпіл і виріжте два однакових великих овали. Обклейте їх плівкою-самоклейкою. Збоку кожного овалу приклейте по одному меншому з паперу рожевого кольору. Трішки просуньте їх у прорізі для вух і приклейте.
 6. З білого й рожевого картону виготовте слоникові бивні.
 7. Очі можна використовувати покупні або ж виготовити із кружечків білого картону й чорних ґудзиків. Ґудзики зафіксуйте за допомогою клею-пістолета.