Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Гра в слова

Якщо дитина вже вміє читати, запропонуйте їй складнішу гру. Напишіть на камінчиках цілі слова, з яких малюк зможе складати фрази й цілі історії. Щоб зробити гру цікавішою, приготуйте кілька комплектів: камінчики з іменниками, прикметниками й з дієсловами.

Розкладіть їх у три різні мішки. Нехай дитина довільно дістає по одному з кожного комплекту. Комбінація із трьох різних слів — це фабула для коротенької історії, що ви можете скласти разом. Якщо ці слова мало між собою пов’язані — не переймайтеся. Тим неочікуванішою матимете розповідь.

Складати розповіді можна навіть тоді, якщо малюк ще не вміє читати. У пригоді стануть камінчики з намальованими картинками. Грайте аналогічно: діставайте кілька камінчиків і складайте історію. Щоразу, коли потрібний свіжий поворот сюжету, — діставайте ще камінчики і додавайте в історію те, що на них намальоване.Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!