Картонний будиночок

Картонний будиночок

Картон — це відмінний матеріал для будівництва будиночків. Він легко ріжеться, добре гнеться і досить міцний після склеювання. Залежно від вашої фантазії, розмірів і щільності картону, ви можете зробити як великий будиночок для дитини, так і маленький будиночок для ляльок.Будиночок для дитини краще зробити таким чином, щоб його можна було в будь-який час скласти і прибрати. Для з’єднання деталей зручніше використовувати скотч, а не клей, а за потреби приклеїти багаторазові липучки. Не забудьте передбачити віконце і двері, також не завадять фіранки й інший декор.

igry-s-rebenkom_5_0

Ляльковий будиночок можна зробити у два способи: без даху або без передньої стінки, щоб було зручно грати. Спробуйте зробити копію своєї квартири або дачного будинку в мініатюрі. Це не так складно, як може здатися на перший погляд, натомість буде цікаво для вас і захопливо для вашої дитини, адже тут можна поселити улюблені іграшки не тільки в «своїй», але й у «маминій і татовій» кімнаті.

Меблі для будиночка можна зробити з картону або купити спеціальний дерев’яний конструктор. Він дуже демократичний за ціною і дає змогу обставити все приміщення будиночка, аж до ванної та туалету. А якщо доповнити приміщення покривалами, шторами і килимками, ви отримаєте справжній «Будинок мрії» без особливих витрат.