Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Квітка з канцелярських скріпок

Найпростіше, що можна зробити зі скріпок – букет, який тішитиме не тільки око, але й виконуватиме практичну функцію, зберігатиме канцелярське приладдя.

Щоб змайструвати красиві квіти, необхідні такі предмети:

– кольорові канцелярські скріпки (2-3 коробочки), відтінки вибирайте на свій смак;
– 2 аркуші формату А4;
– клей, ножиці, циркуль.

Якщо все готове, то можна починати майструвати виріб.

На одному аркуші формату А4 намалюйте циркулем 4 кола: 2 великих одного радіуса і 2 меншого діаметра (з різницею приблизно в 3 см). Якщо займатиметеся творчістю з маленькою дитиною, то замість циркуля для малювання кіл, скористайтесь чашками різного діаметра;

Озброївшись ножицями, виріжте намальовані кола. До речі, якщо вдома є кольоровий папір або картон, то заготовки можна робити з цих матеріалів. Тепер дві великі круглі заготовки промажте клеєм і з’єднайте.

Із залишків аркуша складіть стебло для квіточки. Воно повинно бути плоским, а щоб краще трималося, промажте його клеєм. Тепер на склеєних колах розташуйте стебло, але не з краю, а так, щоб лежало по всьому діаметру. Це дозволить зробити квітку більш стійкою.

У вас вийшла заготовка, що чимось схожа на ракетку для великого тенісу, але це ще не все. На велике коло потрібно наклеїти менше коло. При цьому клей наносите тільки на центр листочка, а краї повинні бути у вільному «польоті». Аналогічно кріпиться і найменше коло.

32

Паперова квітка готова, тепер потрібно, використовуючи скріпки, зробити кольорові пелюстки і красиве стебло. Для цього по вільним краях трьох гуртків з паперу розташовуються різнокольорове канцелярське приладдя, а на імпровізоване стебло кріпляться зелені скріпки.

Після всіх маніпуляцій квіточка готова, вона дуже добре виглядатиме в органайзері на робочому столі, а щоб виріб із канцелярських скріпок не падав, його рекомендовано трохи притиснути лінійкою.

Загалом, якщо робити квітку не з 3-х, а з 2-х кіл скріпок, то вона буде стійкішою.Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!