Різнокольоровий сніг

Різнокольоровий сніг

Урізноманітнити і зробити цікавішими ігри зі снігом допоможе харчовий барвник. Не дивуйтеся, адже завдяки його водному розчину можна перетворити прогулянки засніженою вулицею на дивовижну подорож казковою країною. Рецепт простий: розвести у воді фарбу, набрати в ємність — і вперед!

Варіант 1. Малюнки на снігу

Набравши фарбу в шприц або спринцівку, можна створювати на білосніжному килимі справжні шедеври графіки. А якщо запастися декількома кольорами, то слід брати фотоапарат, щоб сфотографувати результати роботи. Малювати на снігу надзвичайно просто, це малювати на снігу можуть робити навіть найменші художники.

Варіант 2. Кольоровий сніг

 Набравши фарбу в ємність із розпилювачем, можна перетворити сніг на веселковий матеріал для творчості. Побризкавши на сніг фарбою, можна ліпити різноманітні предмети, фігурки й навіть кольорових снігових баб. Зацікавлять малюка і кольорові паски зі снігу. Для цього достатньо взяти на прогулянку формочки для піску або будь-які інші, наприклад, для кексів.

Варіант 3. Змішуємо кольори

Це цікаве заняття допоможе ознайомити дитину з особливостями колірової гами. Запропонуйте малюкові стаканчики із червоною й жовтою фарбами, і нехай він виллє половину кожної фарби в стаканчик зі снігом. Отриманий розчин перемішайте ложкою, і ви побачите, у якому захваті буде дитина, коли зрозуміє, що, з’єднавши червону й жовту фарби, можна отримати жовтогарячий колір.