Сенсорні мішечки для розвитку дрібної моторики малюка

Сенсорні мішечки для розвитку дрібної моторики малюка

Для розвитку сенсорних вражень пропонуємо захопливу гру зі спеціальними сенсорними мішечками з гелеподібною рідиною всередині. Дитина, перебираючи ці мішечки, розвиває тактильну чутливість і дрібну моторику, а отже, і мовленняа. Малюк може м’яти й розпрямляти мішечок, спостерігати, як рідина збирається з однієї сторони в іншу. Можна навіть малювати і залишати різноманітні сліди! 

Зробити такий мішечок дуже легко, до того ж така іграшка стане в пригоді для найменших дітей. Вони із задоволенням зімнуть його, а якщо ви всередину покладете м’ячики, бісер, плоскі іграшки та інші предмети, то мішечок стане ще цікавішим. Дитина просуватиме ці предмети пальчиками.

Вам знадобляться: 

  • 1 чашка кукурудзяного крохмалю;
  • 1/3 чашки цукру;
  • 4 чашки холодної води;
  • харчовий барвник;
  • пакет для заморозок із зип-замком (приблизно 2,5 літра).

Послідовність роботи:

З’єднайте всі інгредієнти в одній мисці, поставте на середній вогонь і помішуйте. Мішайте доти, поки у вас не утвориться суміш, що нагадує за консистенцією клей або вазелін.

Коли суміш буде готова, зніміть миску з вогню та охолодіть. Додайте харчовий барвник і викладіть суміш у пакет. Ви так само можете спочатку викласти суміш у пакет, а потім тільки додати барвник. Закрийте щільно пакет і заклейте зверху скотчем.

А тепер саме час для розваги!