Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Ідеї дня Сенсорні мішечки для розвитку дрібної моторики малюка

Сенсорні мішечки для розвитку дрібної моторики малюка

Для розвитку сенсорних вражень пропонуємо захопливу гру зі спеціальними сенсорними мішечками з гелеподібною рідиною всередині. Дитина, перебираючи ці мішечки, розвиває тактильну чутливість і дрібну моторику, а отже, і мовленняа. Малюк може м’яти й розпрямляти мішечок, спостерігати, як рідина збирається з однієї сторони в іншу. Можна навіть малювати і залишати різноманітні сліди! 

Зробити такий мішечок дуже легко, до того ж така іграшка стане в пригоді для найменших дітей. Вони із задоволенням зімнуть його, а якщо ви всередину покладете м’ячики, бісер, плоскі іграшки та інші предмети, то мішечок стане ще цікавішим. Дитина просуватиме ці предмети пальчиками.

Вам знадобляться: 

  • 1 чашка кукурудзяного крохмалю;
  • 1/3 чашки цукру;
  • 4 чашки холодної води;
  • харчовий барвник;
  • пакет для заморозок із зип-замком (приблизно 2,5 літра).

Послідовність роботи:

З’єднайте всі інгредієнти в одній мисці, поставте на середній вогонь і помішуйте. Мішайте доти, поки у вас не утвориться суміш, що нагадує за консистенцією клей або вазелін.

Коли суміш буде готова, зніміть миску з вогню та охолодіть. Додайте харчовий барвник і викладіть суміш у пакет. Ви так само можете спочатку викласти суміш у пакет, а потім тільки додати барвник. Закрийте щільно пакет і заклейте зверху скотчем.

А тепер саме час для розваги!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!