Свічник із CD-дисків

Свічник із CD-дисків

Вироби із CD-дисків – це відмінний спосіб утилізації непотрібних речей, які, на перший погляд, ні на що не годяться, але викинути їх шкода. Спробуйте зробити з таких речей щось гарне й оригінальне, наприклад, свічник «У глибинах океану».

Матеріали:

– два CD-диски;
– морська галька;
– черепашки;
– наклейка;
– свічка.

Як це зробити? Інструкція виготовлення:

Крок 1. Готуємо вихідні матеріали

20

Для такого виробу нам необхідні два диски, морська галька, черепашки, клей та наклейка, яка прикрасить наш диск. Клей краще за все використовувати силіконовий із гарячого клеючого пістолета. Такий матеріал найбільш підходить для декоративних робіт, оскільки дуже швидко застигає, та й користуватися ним зручно.

 

Крок 2. Приклеюємо на диск гальку

21

Для початку на один із дисків приклеюємо черепашки та гальку. Виходить ось такий виріб, що може стати сувеніром. Але ми його вдосконалюватимемо далі.

Крок 3. Декоруємо другий диск.

22

Отвір у диску заклеєюмо якою-небудь наклейкою або  декоративним матеріалом. Ми з вами скористаємося сердечком, вирізаним з пакувальної сітки.

Крок 4. З’єднуємо диски

23

Приклеюємо диски один до одного. Уставляємо маленьку свічку в отвір першого диска – виходить ось такий незвичайний свічник. Подібні вироби із cd-дисків можуть стати прикрасою в будинку або чудовим подарунком.