Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Виріб із пластиліну й макаронів «Підводне царство»

Як основу для картини можна використовувати картон. Головне — щоб до цієї основи добре приклеювався пластилін. Бруски пластиліну різних відтінків синього й зеленого кольорів розімніть і змішайте для отримання тла майбутньої картини.

1. Змішайте пластилін не до однорідного кольору, а так, щоб у ньому залишилися розводи. Розподіліть отриманий шматок пластиліну по всій поверхні основи рівномірним і не дуже тонким шаром, щоб потім втиснути у нього макарони.

2. Сюжет картини залежить від форми дібраних макаронних виробів, зокрема макаронів, ріжок, черепашок й спагеті.

3. Спочатку зробіть рамочку для картини. Можна використовувати один вид макаронів, а можна чергувати вироби різної форми. Беріть по одній макаронині, кладіть на те місце, де вона повинна бути, і притискайте. У пластиліні макарони добре тримаються. Коли рамочка готова, стекою намалюйте ескіз картини. Продумайте, що й де має бути, щоб усе помістилося. І відразу вирішіть, якими макаронами ви викладатимете певний елемент.

 

4. У нас є риба, краб і кілька водоростей. Почніть із тіла риби. Викладіть маленькими макаронами-черепашками лусочки риби, залишивши місце для голови.

5. Голову риби викладіть іншим видом макаронів. З тих самих черепашок можна зробити око рибі. Плавці зробіть зі спагеті, добираючи шматочки потрібної довжини. Викладіть їх поруч один з одним, дотримуючи меж ескізу.

6. Тепер викладіть ріжками рибі хвіст. Розмір хвоста залежить від того, яку рибу ви хочете виготовити. У нас буде золота рибка, тому хвіст довгий і гарний.

7. Для тулуба краба використовуйте ріжки або більшу макаронину-черепашку. Лапки викладіть зі шматочків спагеті. Для клішень можна взяти шматочки маленьких черепашок, що використовували для луски риби.

 

8. Водорості викладіть ріжками й звичайними макаронами. Усі елементи картини готові.

На цьому етапі роботу над виробом можна вважати завершеною. Однак можна розфарбувати макарони, щоб картина була мальовничішою.Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!