Виріб із пластиліну й макаронів «Підводне царство»

Виріб із пластиліну й макаронів «Підводне царство»

Як основу для картини можна використовувати картон. Головне — щоб до цієї основи добре приклеювався пластилін. Бруски пластиліну різних відтінків синього й зеленого кольорів розімніть і змішайте для отримання тла майбутньої картини.

1. Змішайте пластилін не до однорідного кольору, а так, щоб у ньому залишилися розводи. Розподіліть отриманий шматок пластиліну по всій поверхні основи рівномірним і не дуже тонким шаром, щоб потім втиснути у нього макарони.

2. Сюжет картини залежить від форми дібраних макаронних виробів, зокрема макаронів, ріжок, черепашок й спагеті.

3. Спочатку зробіть рамочку для картини. Можна використовувати один вид макаронів, а можна чергувати вироби різної форми. Беріть по одній макаронині, кладіть на те місце, де вона повинна бути, і притискайте. У пластиліні макарони добре тримаються. Коли рамочка готова, стекою намалюйте ескіз картини. Продумайте, що й де має бути, щоб усе помістилося. І відразу вирішіть, якими макаронами ви викладатимете певний елемент.

 

4. У нас є риба, краб і кілька водоростей. Почніть із тіла риби. Викладіть маленькими макаронами-черепашками лусочки риби, залишивши місце для голови.

5. Голову риби викладіть іншим видом макаронів. З тих самих черепашок можна зробити око рибі. Плавці зробіть зі спагеті, добираючи шматочки потрібної довжини. Викладіть їх поруч один з одним, дотримуючи меж ескізу.

6. Тепер викладіть ріжками рибі хвіст. Розмір хвоста залежить від того, яку рибу ви хочете виготовити. У нас буде золота рибка, тому хвіст довгий і гарний.

7. Для тулуба краба використовуйте ріжки або більшу макаронину-черепашку. Лапки викладіть зі шматочків спагеті. Для клішень можна взяти шматочки маленьких черепашок, що використовували для луски риби.

 

8. Водорості викладіть ріжками й звичайними макаронами. Усі елементи картини готові.

На цьому етапі роботу над виробом можна вважати завершеною. Однак можна розфарбувати макарони, щоб картина була мальовничішою.