Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Як попелюшка

Гра розвиває дрібну моторику, а також посидючість та увагу. Ця гра подобається і хлопчикам, і дівчаткам. Нагадайте дітям казку про Попелюшку: той епізод, де Попелюшка перебирає крупу. У нас усе буде інакше — не складно, а цікаво. І навіть красиво.

Візьміть великі різнокольорові квасолини, сухі зерна кукурудзи, сухий горох яскраво-жовтого або зеленого кольору. Усі зернятка викладіть в одну велику миску або на піднос, щоб їх було зручно перебирати. Скажіть дитині, що зараз ви разом перебиратимете квасолю, кукурудзу й горох.

Для цієї гри нам стануть у пригоді три скляні або пластикові пляшки. Малюкові потрібно складати в кожну пляшку тільки один вид зерняток.

Дитина вже опанувала це заняття досить добре? Змінюйте наповнювачі на дрібніші: рис, гречку, сочевицю, макарони. Якщо така гра подобається малюкові, можете дещо ускладнити її. Наприклад, в одну з пляшок можна насипати крупи шарами, щоб зрештою вийшла вигадлива листкова картинка.



Зворотній дзвінок



    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!