Як виготовити гігантські кольорові крейди власноруч?

Як виготовити гігантські кольорові крейди власноруч?

Малювати такою крейдою дітям значно цікавіше. А самостійно приготувати ще цікавіше.

  1. Візьмітькартонну трубку від туалетного паперу або фольги.Якщо користуєтеся довгою трубочкою, розріжте її на 2–3 частині, щоб утворився розмір, комфортний для дитячої руки.
  2. Вистеліть усередині трубку фольгою або папером для випікання, заклейте дно, щоб утворився непромокальний стаканчик.
  3. Для крейди вам знадобиться3 склянки гіпсу (можна купити в будівельному магазині або в магазині для творчості) і 1,5 склянки теплої води. Гіпс розділіть пропорційно кількості запланованих крейд. Фарбуватимемо крейду акриловими фарбами, з розрахунку 1 столова ложка фарби на 0,5 склянки гіпсу. Якщо хочете отримати яскравіший колір, візьміть трохи більше фарби.
  4. У непотрібному посуді розмішуйте гіпс із водою й фарбою.Намагайтеся робити це швидко: гіпс застигає за 10–15 хвилин. Готову суміш викладіть у картонний стаканчик, простукаєте його з боків, щоб крейда «сіла» і не залишила отворів усередині. Стаканчики із крейдою поставте на просушку на поверхню, застелену в кілька шарів газетами.

Для кожного кольору приготуйте окремий заміс, щоб уся маса не застигла завчасно. Краще працювати в рукавичках — гіпс може пересушувати шкіру.

Залежно від обсягу стаканчика, така крейда сохнутиме 2–3 дні. На третій день відклейте дно й переверніть крейду нагору дном. Із просохлих крейд зніміть картонну оболонку — і поспішайте на вулицю малювати.