Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини «Батьки 24/7. Як зберегти здоровий глузд»! Купуйте зі знижкою 20%

«Батьки 24/7. Як зберегти здоровий глузд»! Купуйте зі знижкою 20%

Акційна пропозиція діє з 1 по 16 липня!

Поява дитини — це одна з найнесподіваніших і різких змін у житті дорослої людини. Насправді навіть найвідповідальніші й організовані батьки не можуть підготуватися до змін у їхньому життя після народження малюка.

Дуже багато книг написано про те, як батьки впливають на дитину, як її правильно виховувати. Але практично немає книг про те, як батьківство відбивається на дорослих. Ця книга саме про це. Навіть найвідповідальніші батьки не можуть підготуватися до змін у їхньому житті після народження малюка.

  • Як вижити фізично і морально?
  • Як знайти свій стиль батьківства?
  • Як протистояти тиску суспільства, гонитві за примарною «ідеальністю» мам з інстаграму?
  • Як пережити післяпологову депресію?
  • Як просити про допомогу, коли втомилися, і не відчувати провини?

Марія Малихіна, психологиня-практик, авторка бестселеру «Дитина у світі емоцій», дає мудрі відповіді на найактуальніші питання молодих батьків, зважаючи на висновки фахової психології, власні спостереження, розповіді та запити клієнтів на особистих консультаціях і семінарах.

До книги розроблено безкоштовний додаток — чек-лист «Робота зі стресом», доступний для завантажування на QR-кодом на обкладинці.

Читайте, дослухайтеся до себе, спостерігайте за своєю дитиною і собою та перевіряйте все на особистому досвіді.Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!