Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини Бажаєте зекономити на купівлі книжок? Обирайте електронну версію видання!

Бажаєте зекономити на купівлі книжок? Обирайте електронну версію видання!

Ми знаємо, як вам подобаються книги від 4mamas! Але в нас, матусь, удень обмаль вільного часу, тому так важливо в рідкісні хвилини тиші та спокою мати змогу почитати щось корисне про виховання та психологію дитини. Щоб бути ближчими до вас і зробити отримання корисної інформації ще зручнішим, ми пропонуємо звернути увагу на електрону версію видань. Чому це актуально?

  1. Електрона книга коштує на 20 % менше від друкованої!
  2. Не потрібно чекати книгу на пошті — ви отримаєте її одразу після сплати!
  3. Брати електрону книгу із собою можна будь-куди: вона не потребує додаткового місця у вашій сумці!

Читайте стоячи в черзі, читайте сидячі в парку, читайте за чашечкою запашної кави, коли малюк спить. Адже це так просто! Бо книга буде завжди з вами, на вашому телефоні або іншому зручному для читання гаджеті!

Ознайомитись із каталогом та зробити замовлення ви можете на нашому офіційному сайті за посиланням: http://www.4mamas-club.com/.

Сплата відбувається через систему LiqPay, підключену до сайту. Одразу після підтвердження сплати вам відкриється доступ до посилання, де ви зможете завантажити книгу. Також замовлення ви можете отримати на свою електрону пошту. Як вам буде зручніше!

Завітайте до нашого сайту: http://www.4mamas-club.com/ — й обирайте книги для гармонійного розвитку Вашої дитини!

Неймовірна пропозиція — знижка 15% на будь-яку електронну книгу!

Поспішайте, акція діє лише з 16 до 30 липня 2018 року включно.Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!