Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕБІНАР «Адаптація дітей до дитячого садка і школи. Звикаємо без проблем»

БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕБІНАР «Адаптація дітей до дитячого садка і школи. Звикаємо без проблем»

Ваш малюк незабаром піде до дитячого садка або школи? Для всієї сім’ї це велика подія. Клопоти та хвилювання починаються задовго до цього дня. Батьків найчастіше непокоїть те, чи сподобається дитині в садочку/школі, як вона навчатиметься, чи потоваришує з новими друзями. А для дитини — це новий важливий та складний етап, адже малеча змінює свій статус з «домашньої» дитини на самостійну і з деякими обов’язками, не таку вже прив’язану до батьків, з дошкільника на школяра. Це складний процес, пов’язаний з перебудовою способу життя, психіки дитини та з незвичним для неї фізичним навантаженням. Зробити так, щоб перехід до нового ритму життя пройшов для дитини безболісно —  завдання дуже непросте.

Тому, для всіх батьків, які хочуть дізнатися про найголовнішу складову підготовки малюка до садочка та школи — психологічну готовність, пропонуємо БЕЗКОШТОВНИЙ вебінар від нашого психолога Анни Гресь «Адаптація дітей до дитячого садка і школи. Звикаємо без проблем». Вебінар відбудеться 25 серпня о 19:00.

На вебінарі говоритимемо про таке:
1. Чому дітям складно звикати до школи і дитячого садка? Психологічні особливості дошкільного та молодшого шкільного віку.
2. Як зробити так, щоб адаптація пройшла безболісно.
3. «Вороги і друзі» адаптації.
4. Адаптаційні тренінги в дитячому садку і початковій школі.

Реєстрація за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/189Pyoc7HYStJlmobW0DLDWh5lucEDtjepasCp5b4btE/viewform?c=0&w=1Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!