Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Чому ми випускаємо книги з виховання?

Неможливо робити щось, якщо це тобі не до вподоби…

Засновниці проекту «4Mamas» розповіли про власні причини, чому зацікавилися саме темою виховання.

Інна Гришина: «Вихід на ринок літератури для батьків — це новий виклик для мене як видавчині. Спроба трансформувати досвід видання навчальної літератури в інший продукт, але з подібною й до того ж надихаючою місією — передати знання, навчити людей бути гарними батьками, дати їм ключі до розуміння дитини та себе».

Тетяна Луціва: «Ця тема для мене є актуальною та цікавою, бо я сама вперше стала матусею, вчуся разом з проектом та ділюся з іншими батьками».

Ольга Богаєнко: «Я вірю в те, що кожна людина повинна займатися улюбленою справою. Я з дитинства люблю читати книги, це для мене особливий спосіб відпочинку. Книги «4Мamas» — це як правила дорожнього руху в розвитку та вихованні дитини. Дуже важливо, щоб основні правила знали якомога більша кількість батьків. Для того щоб не «виїжджали на дорогу», не знаючи цих самих правил. Я вже 4 роки сама мама і навчаюся цього, а за допомогою проекту «4Mamas» ми допомагаємо батькам також вивчати правила «дорожнього руху» у світі батьківства».

Марина Іщенко: «Хочеться, щоб більше людей стали щасливими — і батьки, які шукатимуть шляхи, аби краще зрозуміти свою дитину чи дізнатися щось нове и корисне, і, звісно, діти, які стануть щасливішими від того, що їхні батьки почнуть краще їх розуміти».Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!