Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Цілі для всієї родини

«Планування» — слово із яким ми знайомимося в дорослому житті, коли кількість справ збільшується в геометричній прогресії, коли хочеться, щоб у добі було 72–100 годин, коли хочеться зробити багато справ, але з’являється щось термінове/важливе і всі плани зводяться нанівець. Добре, коли є час повернутися до запланованих справах, до мрій, до нереалізованих ідей.

Але в житті не завжди все ідеально, зазвичай рутина затягує, щоденні справи витісняють глобальні. І всі чекають Нового року, для того, щоб зробити висновки і запланувати свій наступний рік, розставити пріоритети, відмовитися від чогось уже не потрібного.

Хто нас цього навчив? Найчастіше — це тренінги по особистісному зростанню, тайм-менеджменту та ін., і звичайно, вже в дорослому житті. А що, якщо навик планування прищеплювати дітям з дошкільного віку? Навчити дитину спочатку мріяти всією сім’єю над досягненнями наступного року в ключових сферах життя (здоров’я, розвиток, відносини, благополуччя), а потім протягом року відстежувати результати.

Новий плакат від проекту «4Mamas» допоможе вам:

  • Поставити разом з дитиною цілі на наступний рік.
  • Розставити пріоритети і визначити ресурси.
  • Відстежувати результати протягом року.
  • Прищепити дитині навик планування.

У наборі:

– плакат для заповнення, який можна повісити в кімнаті;

– пам’ятка з постановки цілей.

Як користуватися плакатом?

  • Напишіть разом з дитиною цілі за сферами.
  • Розставте пріоритети цифрами або піктограмами.
  • Зафарбовуйте (значок кружечка) під час виконання.

Замовляйте плакат «Мои цели и достижения в 201… году» та навчайте дитину навичкам планування!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!