Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Ціну знижено! Тепер усього 50 гривень за плакат! 

Бажаєте навчити дитину планувати своє життя і досягати поставлених цілей?

«Планування» — слово із яким ми знайомимося в дорослому житті, коли кількість справ збільшується в геометричній прогресії, коли хочеться, щоб у добі було 72–100 годин, коли хочеться зробити багато справ, але з’являється щось термінове/важливе і всі плани зводяться нанівець. Добре, коли є час повернутися до запланованих справах, до мрій, до нереалізованих ідей.

Але в житті не завжди все ідеально, зазвичай рутина затягує, щоденні справи витісняють глобальні. І всі чекають Нового року, для того, щоб зробити висновки і запланувати свій наступний рік, розставити пріоритети, відмовитися від чогось уже не потрібного.

Хто нас цього навчив? Найчастіше — це тренінги по особистісному зростанню, тайм-менеджменту та ін., і звичайно, вже в дорослому житті. А що, якщо навик планування прищеплювати дітям з дошкільного віку? Навчити дитину спочатку мріяти всією сім’єю над досягненнями наступного року в ключових сферах життя (здоров’я, розвиток, відносини, благополуччя), а потім протягом року відстежувати результати.

Плакат «Мои цели и достижения в 201… году» від проекту «4Mamas» допоможе вам:

 1. Поставити разом з дитиною цілі на наступний рік.
 2. Розставити пріоритети і визначити ресурси.
 3. Відстежувати результати протягом року.
 4. Прищепити дитині навик планування.

У наборі:

 • плакат для заповнення, який можна повісити в кімнаті;
 • пам’ятка з постановки цілей.

Як користуватись плакатом?

 1. Напишіть разом з дитиною цілі за сферами.
 2. Розставте пріоритети цифрами або піктограмами.
 3. Зафарбовуйте (значок кружечка) під час виконання.

Замовляйте плакат та виховуйте успішну дитину!Зворотній дзвінок  Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!