Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження України

День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження України

Книга завжди була, є і буде духовним скарбом. Саме вона проносить через усі віки культуру та історію. Книга робить великий внесок у розвиток духовності народу, культури, освіти. Без книги неможливе наше життя. Щоб гідно оцінити заслуги людей, пов’язаних з книгодрукуванням, в останню суботу травня в Україні святкується День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.

Їхня самовіддана праця та невтомний творчий пошук збагачують духовну скарбницю українського народу, наповнюють її неповторними зразками друкованого слова.

Незважаючи на бурхливий розвиток інформаційних технологій та проблеми сьогодення, видавнича галузь нашої країни постійно розвивається і  вдосконалюється, залишаючись стратегічно важливою сферою в процесі розбудови української держави.

Тож вітаємо з професійним святом усіх працівників поліграфії, видавництв та книгорозповсюдження!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!