Купуйте за акційною ціною!

Акція діє з 23.05 по 06.06 включно!

Читання казки перед сном — магічний ритуал, що допомагає заспокоїтися, налаштуватися на сон. А ще провести час у найбезпечнішому місці на землі — обіймах мами чи тата.

Для таких моментів ніжності та родинного затишку було створено надзвичайно добру та лагідну книгу «Діно-мама».

  • «Діно-мама» — це книга не тільки для малюків. Це історія мами та її великої-маленької сім’ї, у якій легко впізнати свою. Бути мамою — великий дар і велика відповідальність Кожна мама повинна знати, чому так важливо об’єднувати сім’ю , робити щось разом, приймати кожного таким, яким він є, помилятись, але не здаватись і цінувати кожну мить.
  • Діно-мама — це казка-історія, яка вчить дитину пізнавати світ у формі гри, приміряючи ролі й моделі, упізнаючи себе у персонажах та відповідаючи на запитання. Ця казка допомагає приймати і любити свій світ, а тому це книга — про справжність, а не ідеальність.
  • Діно-мама — це запрошення у світ дитинства, який особливо прекрасний тим, що тут можливе все!

Книга доповнена яскравими ілюстраціями, чек-листами та влучними цитатами, які, ми переконані, торкнуться вашого серця. До того ж, скориставшись QR-кодом, зазначеним на обкладинці, ви зможете БЕЗКОШТОВНО завантажити аудіо-казки від авторки книги.

Замовляйте та пориньте у магічний світ дитинства, де можливо все!