Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини Дистанційне навчання без додаткових складнощів із новим зошитом!

Дистанційне навчання без додаткових складнощів із новим зошитом!

Дитина на дистанційному навчанні? Через хворобу пропускає заняття? Пропонуємо робочі зошити з математики для другокласників та третьокласників!

Зошити нададуть можливість організувати навчання дитини вдома в умовах дистанційного навчання, а також за її відсутності у школі з будь-якої причини. Якщо їй буде необхідна допомога в розумінні певного поняття, зошит стане методичним консультантом для батьків. Ви зможете пояснити дитині складний матеріал з математики без додаткових джерел інформації.

Робочий зошит спонукає дитину цікаво працювати, зважаючи на математичний досвід, надає змогу самостійно опанувати програмовий матеріал, ознайомитися з новими математичними поняттями, алгоритмами дій, робити певні висновки.

До посібників розроблені інтерактивні тренажери з тестами за темами для учнів, які доступні за QR-кодами на обкладинках. В темі 10 тестів, після проходження яких учень може отримати результати, зробити їх скрін та надіслати вчителеві.

Замовляйте та навчайтеся онлайн безпечно та ефективно!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!