Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини «Діти та ґаджети» — книга, що допоможе сформувати здоровий зв’язок між дитиною та ґаджетами! Купуйте зі знижкою 20%!

«Діти та ґаджети» — книга, що допоможе сформувати здоровий зв’язок між дитиною та ґаджетами! Купуйте зі знижкою 20%!

З 12 по 26 вересня включно!

Дозволяти чи забороняти дитині переглядати мультики на планшеті? Давати чи не давати смартфон із доступом до інтернету? І скільки часу на день рекомендовано дозволяти дитині користуватися ґаджетами?

Ми провели онлайн-опитування 717 батьків різного віку. 64 % з них дозволяють дитині користуватися ґаджетом від 1 до 3 годин на день. Водночас психологи та фізіологи стверджують: «Маленька дитина, яка проводить за комп’ютером (або за телефоном) понад 20 хвилин щодня, найімовірніше має проблеми з нервовою системою. Вона може страждати на розлад сну, мати високий рівень агресії, пригнічений емоційний стан».

«Діти та ґаджети» — перша в Україні книга, що допоможе батькам розібратися у непростих питаннях системи «дитина та ґаджет». Автор книги — Анна Гресь. Психолог та автор бестселерів нашого видавництва «Зрозумій мене» та «Великої книги батьківських секретів».

У книзі ви знайдете:

 • Поради та рекомендації, щодо користування дитиною електронними пристроями та інтернет-мережею у різному віці: від 0 до 17 років.
 • Стратегію подолання залежності від ґаджетів у дітей та у батьків.
 • Таблиці для заповнення, щоб проаналізувати та розглянути ситуацію більш детально.
 • Правила безпечного користування інтернетом для дитини: кібербулінґ, сайти «18+», контакти з незнайомими людьми тощо.
 • Рекомендовані психологом онлайн-додатки та інтернет-ресурси для навчання та розвитку дитини.

Окрему увагу приділено відповідям на поширені питання батьків.

 •  Що робити, якщо маленька дитина цікавиться порносайтами?
 •  Що робити, якщо дитина сильно нервує, програючи в мережевих іграх?
 • Якщо ви помітили в телефоні своєї дитини листування, де ваша дитина висловлюється грубо, ненормативно… Як реагувати на це?
 • Як потрібно вчинити, якщо тато й мама живуть окремо, і, перебуваючи в тата, дитина може з батькового дозволу години поспіль проводити в мережі?

Усе, що ви прочитаєте в цій книзі, написано і проаналізовано саме для того, аби ви мали змогу визначити, як у вашій сім’ї налагоджено систему «дитина — ґаджети». Що є вдалим і правильним, а що вимагає змін.

Книга рекомендована для батьків дітей від 0 до 16 років.

Замовляйте та формуйте в дитини правильне ставлення до користування ґаджетами, без залежності та шкоди здоров’ю!Зворотній дзвінок  Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!