«Хоробрилка. Допомагаємо дитині подолати страхи» — це не звичайний розвивальний зошит. Це зошит для занять із тими дітьми, які мають страхи. Страхи можуть бути різними, і те, що одному здається дрібницею, іншого примушує тремтіти від жаху.

Спільні заняття з мамою або з іншим близьким дорослим допоможуть дитині зробити власний внутрішній світ більш радісним і менш тривожним. У цьому дитині допоможуть нові друзі — Мишко та Марійка. Вони не супергерої. Наприклад, Марійка трохи боїться жуків, а Мишко не хоче йти до стоматолога, навіть граючись. Тому з ними все як у житті. Потрапляють у різні ситуації, по-різному реагують на них, іноді помиляються, знаходять свої рішення і стають сильніше. Ваша дитина також стане учасником усіх цих пригод і знайде для себе багато корисного.

Зошит містить різноманітні завдання, складені дитячим психологом. Кожне завдання супроводжено поясненнями та рекомендаціями для батьків.

Перш ніж розпочати заняття, пройдіть тест на початку зошита й визначте, наскільки багато страхів має ваша дитина. Пройдіть його повторно після закінчення зошита. Щиро бажаємо, аби результати повторного тесту вас повністю задовольнили!

Замовляте зошит та виховуйте щасливу дитину вже сьогодні!

Замовити на вік 3-4 роки: https://goo.gl/4EkFwr
Замовити на вік 5-6 років: https://goo.gl/gko9UE