Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Insta-курс для батьків “Мені 2 роки”

«Як зарадити дитячим істерикам?», «Як витримати кризу 3-х років?», «Що і як правильно розвивати у дворічного малюка?» — ці запитання нам ставлять найчастіше. І ми чудово розуміємо кожну маму!

Самі пригадуємо цей період. Інколи здавалося, наче дитину підмінили. І запитати поради ні в кого, і знань з вікової психології бракує… Але ви маєте унікальну можливість дізнатися про УСІ сторони розвитку та виховання дитини третього року життя з урахування особливостей вікової психології!


Ми разом із психологом-практиком Марією Малихіною підготували авторський курс «Мені 2», що допоможе турботливим батькам зрозуміти свою дитину та допомогти їй гармонійно розвиватися. Марія Малихіна — автор наших книг-бестселерів «Дитина народилася» та «Дитина у світі емоцій». ЕКСПЕРТНІСТЬ гарантуємо!

Тривалість курсу — 21 день. Кожен день — нова тема. Крок за кроком, переходячи від однієї теми до іншої, ви навчитеся:

  • Розуміти особливості віку дитини та її поведінку.
  • Правильно реагувати на істерики, примхи та неслухняність малюка.
  • Виявляти страхи та долати їх.
  • Сприяти усебічному розвитку завдяки корисним лайфхакам та іграм для малюків.

Ви зможете поставити свої запитання, на які психолог відповість під час прямого ефіру, що відбуватиметься у рамках курсу!

Старт — 21 листопада.

Ціна курсу 300 грн. Для тих, хто встигне сплатити до 14 листопада 2019 року — 250 грн.


Дізнатися більше та зареєструватися можна за посиланням: 4mamas-club.com/kurs

Долучайтеся до нас та робіть свідомі кроки до виховання щасливих малюків!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!