Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини Казкотерапія як метод виховання без криків та сварок

Казкотерапія як метод виховання без криків та сварок

Ми часто дозволяємо собі кричати на своїх власних дітей, намагаючись їх напоумити і донести до них істину. Але ж зрозуміло, що крик — це не найкращий спосіб виховання.

Подумайте, чи потрібна вам така слухняність? Коли дитина приймає рішення не тому, що усвідомила його необхідність, а лише щоб мама (тато) не кричала.

Чи не краще спокійно пояснити своїй дитині її помилку, проступок, поговорити про те, що так більше не слід робити і чому? Та й ваше пояснення зрозуміє дитина набагато швидше, якщо чутиме ваш врівноважений голос.

Тож давайте зійдемо зі шляху крику, покарань, сварок із дитиною. Яким би протоптаним і коротким він не здавався, він веде в нікуди.

Книга «Ігри і казки, які лікують»  стане вашим провідником у дитячий світ. У книзі ви знайдете можливі причини поведінки дітей, ознайомитеся з висновками психолога, зможете пройти тести для батьків, а також дізнаєтеся батьківські секрети і прийоми, які допоможуть у життєвій ситуації.

Наразі книгу представлено у двох частинах.

У першій книзі «Ігри і казки, які лікують» запропоновано «ліки» від примхливості, упертості, жадібності, сором’язливості, жорстокості та інших недугів.

У Книзі 2 наведено новий практичний курс Казкологіїї і Казкотерапії:

  • як навчити дитину говорити правду;
  • як виховати оптиміста;
  • як допомогти малюку знайти таємницю успіху;
  • як розвинути любов до читання;
  • як навчити дитину радіти повсякденним речам;
  • як виховати доброго малюка.

«Ігри і казки, які лікують» надруковано двома мовами, обирайте ту, яка вам ближче:

 

Замовляйте книгу та дізнавайтеся секрети виховання щасливої дитини!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!