Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Книга must have для турботливих батьків

Батьками бути непросто. Часом бувають непрості моменти, коли треба робити вибір, приймати рішення або коли здається, що сил зовсім не залишилося. Але ж ми знаємо, заради чого стараємося! Ми хочемо виховати дитину такою, щоб вона могла рухатися по життю самостійно, вже без нашої допомоги.

«Велика книга батьківських секретів» незвичайна — це свого роду довідник про виховання, де зібрані прості, корисні поради дитячого психолога для батьків, учителів і вихователів. Головне завдання книги — допомогти встановити причини проблем, що виникають, і знайти єдине правильне рішення, яке не зашкодить, а точно допоможе дитині.

Книга влаштована як справжній довідник, щоб усім було зручно, швидко і просто знайти відповідь на проблему або запитання, яке вас турбує. Причому варіанти розв’язків будуть різними — від найпростіших, тривіальних, до таких, які досить складно застосувати на практиці, зате ефект може перевершити всі ваші сподівання.

Уся справа тільки в тому, щоб вірити у свої сили, любити свою дитину, думати про неї, намагатися дивитися на ситуацію трішки з боку.

Тож замовляйте книгу, і ви зрозумієте, що навіть найскладніші проблеми іноді розв’язуються тому, що ваша любов здійснює справжнісінькі чудеса!

 Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!