Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини Книга, що змінить ваше уявлення про підготовку дитини до школи!

Книга, що змінить ваше уявлення про підготовку дитини до школи!

Не всі проблеми в школі вимірюються оцінками і зауваженнями в щоденнику. Ми, дорослі, вже забули, як багато «труднощів і небезпек» чекає на дитину в школі. Сором’язливому малюкові важко подружитися з однокласниками, а непосидькові непросто всидіти урок.Книга «Школа навиворіт. Що робити, якщо..?» — це збірка інструкцій з виходу зі складних ситуацій, які можуть трапитися з дитиною під час шкільного життя.

Використовуючи прості і зрозумілі пояснення, ви зможете допомогти дитині не розгубитися і правильно розв’язати проблему. Допомогти – підказати, підтримати, поговорити. А не зробити ЗА малюка: піти розібратися, покарати, накричати.

В чому родзинка книги? Завдяки незвичній формі подачі інформації ви зможете програвати разом різні ситуації та допомогти дитині знайти оптимальній вихід та не розгубитися. У книзі розглянуто 35 найпоширеніших проблем, які трапляються з дитиною в перші шкільні дні.

«Школа навиворіт» не має аналогів в Україні та стала хітом продажів на Книжковому Арсеналі. Вже тисячі батьків змогли оцінити практичну цінність книги та психологічно підготувати дитину до школи.

Замовляйте книгу і зробіть шкільні дні дитини веселими та легкими!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!