Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини Купуйте комплект книг для читання з дітьми зі знижкою 35%!

Купуйте комплект книг для читання з дітьми зі знижкою 35%!

Акційна ціна з 1 по 29 грудня!

«Діно-мама» — чарівні історії для читання на ніч!

 
 

Читання казки перед сном — магічний ритуал, що допомагає заспокоїтися, налаштуватися на сон. А ще провести час у найбезпечнішому місці на землі — обіймах мами чи тата.

Для таких моментів ніжності та родинного затишку було створено надзвичайно добру та лагідну книгу «Діно-мама».

✅ «Діно-мама» — це книга не тільки для малюків. Це історія мами та її великої-маленької сім’ї, у якій легко впізнати свою. Бути мамою — великий дар і велика відповідальність Кожна мама повинна знати, чому так важливо об’єднувати сім’ю , робити щось разом, приймати кожного таким, яким він є, помилятись, але не здаватись і цінувати кожну мить.
✅ Діно-мама — це казка-історія, яка вчить дитину пізнавати світ у формі гри, приміряючи ролі й моделі, упізнаючи себе у персонажах та відповідаючи на запитання. Ця казка допомагає приймати і любити свій світ, а тому це книга — про справжність, а не ідеальність.
✅ Діно-мама — це запрошення у світ дитинства, який особливо прекрасний тим, що тут можливе все!

Друга книги серії історії «Діно-мама» допомагає поринути у святково-зимову атмосферу, разом з її настроєм, клопотами, мріями та надіями. А її ілюстрації не залишать вас байдужими.

✅ Читайте книгу спільно з дитиною, особливо на ніч. Лагідна історія допоможе малюкові заспокоїтися та налаштуватися на відпочинок.
✅ Заповнюйте різноманітні чек-листи, доповнюйте їх, готуйте разом завдання.
✅ Обговорюйте та обмінюйтеся враженнями від прочитаного.
✅ Заповнюйте листівки та ховайте їх у святкові конверти. Все це ви знайдете у безкоштовному додатку, який можна завантажити на сайті «4Mamas».

Замовляйте комплект та зробіть спільне читання легким та цікавим!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!