Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини Купуйте корисну книгу для батьків майбутніх першокласників зі знижкою 40%!

Купуйте корисну книгу для батьків майбутніх першокласників зі знижкою 40%!

Замовляйте за акційною ціною з 16 по 30 червня!

Школа? Як підготувати дитину та себе до нового етапу життя?

Підготовка до школи — нервовий процес. І справа не лише у закупівлі всього необхідного. Батьки стурбовані питаннями щодо готовності дитини, вибору школи та вчителя, нового розкладу дня, виконання домашніх завдань. Діти, хоч і з ентузіазмом чекають на цей новий етап життя, теж хвилюються: чи впораються, чи зможуть знайти друзів? Одним словом, підготовка до школи — це суцільний стрес для всіх.
«Школа? Школа! Школа…» — це книга, у якій ви знайдете відповіді на всі ці питання! Та ще багато іншого!

  • Добірка розвивальних ігор для формування необхідних умінь і навичок: пізнавальні ігри; логічні ігри; ознайомлення з поняттям часу.
  • Лайфхаки та секрети: складання режиму дня для дітей-«сов», «жайворонків», аритміків; домашні завдання: з ким, де, коли; вікові й ґендерні особливості дитини та багато іншого.
  • Виховні моменти без стресу: як не зриватися на крик; як хвалити і стимулювати дитину так, щоб не зіпсувати стосунків із нею; як знайти межу вимогливості й розподіляти навантаження тощо.

Автор книги — Наталія Царенко, дитячий та сімейний психолог, авторка 20 книг з практичної психології.

Школа — це не випробування і не естафета, а можливість для дитини відкрити й реалізувати свій величезний потенціал. Але це можливе лише тоді, якщо її оточують розумні й чуйні дорослі, які насправді знають, як допомогти дитині стати успішною.

Ця книга допоможе вам, батьки, і вашим дітям здолати шлях підготовки та адаптації до школи без зайвих стресів.

Замовляйте та дізнавайтеся все, що потрібно знати батькам першокласників!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!